Halsteren - Klundert - Steenbergen - Politie rolt vier hennepkwekerijen op
woensdag 23 oktober 2019, 16:17 uurWoensdag heeft de politie in het westen van Brabant vier hennepkwekerijen opgerold.
Waar: Gladioolstraat in Klundert
Na een anonieme melding werd in een garage aan de Gladioolstraat in Steenbergen een hennepkwekerij ontdekt. Er waren twee kweekruimtes met ruim tweehonderd hennepplanten en bijna vijftig hennepstekken. De politie vermoedt dat er ook eerdere oogsten hebben plaatsgevonden.
Fraude
Na een melding van een te hoog stroomverbruik werd op de zolder en in een slaapkamer in een woning aan de Hoogendorpstraat in Steenbergen een hennepkwekerij ontdekt. In totaal stonden er 220 hennepplanten. In een pand aan de Schelpstraat in Halsteren werd een reeds geoogste hennepkwekerij ontdekt. Er was plaats voor 150 hennepplanten. Verder werd in een pand aan de Ambachtsherenweg in Klundert een hennepkwekerij met 86 hennepplanten ontdekt. Deze waren verdeeld over twee ruimtes. Alle vier de panden zijn afgesloten van het energienetwerk in verband met fraude.
Drugs in Klundert
» Politie.nl
Kaart nieuws Klundert. Locatie nieuws: 51.58124 / 4.31560 Gladioolstraat
woensdag 23 oktober 2019, 16:30 uur
In West-Brabant zijn woensdag vier hennepkwekerijen opgerold. In totaal zijn er zo'n 650 planten aangetroffen. De kwekerijen waren verstopt in een garage in Steenbergen, een slaapkamer in Steenbergen, een pand in Halsteren en een pand in Klundert.
Vier kwekerijen opgerold in Steenbergen, Halsteren en Klundert: honderden planten geruimd

Meer nieuws uit Klundert
29 november 19:07 | Basisschool De Rietvest in Klundert tijdelijk gesloten vanwege coronabesmettingen onder leerkrachten |
10 september 22:23 | Hij was de eerste met een spatscherm, wij allemaal lachen, maar het is een blijvertje |
18 augustus 18:22 | Video | DHL-bus met pakketjes brandt uit naast snelweg |
27 mei 13:46 | Jongens met bivakmutsen bedreigen met pistool |
18 februari 19:00 | Grote brand dupeert kleine hondenclub in Klundert |
12 november 14:56 | Vijf vragen over illegale sigarettenvangst Klundert |
5 november 17:09 | De lekkerste bal gehakt van 2019 is bekend |
23 oktober 16:30 | Vier kwekerijen opgerold in Steenbergen, Halsteren en Klundert: honderden planten geruimd |
29 juli 20:03 | Brabants glorie: de mooiste truck van Nederland komt uit Klundert! |
26 januari 11:16 | Jongen overlijdt na aanrijding |
25 januari 19:45 | Auto tegen boom in Klundert: bestuurder zwaargewond |
19 januari 19:18 | Dankzij politie-escorte was Roy uit Klundert op tijd bij geboorte dochter |
