Uniek verjaardagscadeautje voor Paul van Loons 'Dolfje Weerwolfje'
woensdag 24 februari 2021, 11:21 uurMaar liefst drie Gouden Boeken ontving kinderboekenschrijver Paul van Loon uit Drunen woensdag. Dit omdat drie boeken uit zijn Dolfje Weerwolfje-reeks inmiddels meer dan 75.000 keer zijn verkocht. Het gaat om Dolfje Weerwolfje, SuperDolfje en Weerwolfnachtbaan.
» Omroep Brabant
woensdag 24 februari 2021, 09:53 uur
Kinderboekenschrijver Paul van Loon heeft drie Gouden Boeken gekregen voor zijn serie over Dolfje Weerwolfje. Een Gouden Boek is een prijs die een schrijver krijgt als er meer dan 75.000 boeken zijn verkocht.
Dolfje Weerwolfje bestaat 25 jaar en krijgt drie prijzen

woensdag 24 februari 2021, 09:53 uur
Drie boeken van de Geleense kinderboekenauteur Paul van Loon zijn woensdag tegelijk bekroond met ieder een zogenoemd Gouden Boek, hetgeen betekent dat er van alle exemplaren meer dan 75.000 zijn verkocht.
Drie bekroningen voor Limburgse kinderboekenschrijver

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: 1Limburg
Meer nieuws uit Loon
