Twee miljoen kijkers voor Koningsdag in Maastricht
donderdag 28 april 2022, 08:44 uurRuim twee miljoen mensen hebben woensdag op televisie gekeken naar het bezoek van de koninklijke familie aan Maastricht.
» 1Limburg
donderdag 28 april 2022, 06:37 uur
Maastricht heeft Koningsdag woensdagavond feestelijk afgesloten met vuurwerk.
Maastricht sluit Koningsdag feestelijk af

woensdag 27 april 2022, 18:25 uur
Maastricht stond woensdag in het teken van Koningsdag. Koning Willem-Alexander heeft in de provinciehoofdstad zijn 55ste verjaardag gevierd.
Kijk hier de Koninklijke Afterparty terug

woensdag 27 april 2022, 18:14 uur
De vertrouwenscijfers zijn dramatisch, de koninklijke familie haalde alles uit de kast tijdens Koningsdag in Maastricht. ,,De lange termijn zal gewoon aantonen dat het allemaal in orde komt.’’
Zo uitbundig als in Maastricht zagen we de Oranjes nog nooit

woensdag 27 april 2022, 16:41 uur
ZIERIKZEE - Het koningspaar, een zeskamp, een versierde fietsenoptocht en al tijdens koningsnacht een goed feest: op Schouwen-Duiveland waren alle ingrediënten aanwezig voor een geslaagde Koningsdag.
Het koningspaar in Maastricht? Ze waren toch echt ook in Zierikzee op Koningsdag

woensdag 27 april 2022, 16:21 uur
Ongeveer 40.000 mensen hebben woensdag een bezoek gebracht aan Koningsdag in Maastricht. De politie kijkt terug op een evenement zonder noemenswaardige incidenten.
40.000 bezoekers beleven vreedzame Koningsdag in Maastricht

woensdag 27 april 2022, 10:45 uur
Na twee jaar corona-Koningsdag zal de koninklijke familie dit jaar voor de eerste keer Koningsdag in Maastricht vieren. Dat feest speelt zich om te beginnen af langs een ongeveer één kilometer lange wandelroute door Maastricht. De koninklijke familie start om 11 uur in Wyck en wandelt dan al keuvelend, zwaaiend en handenschuddend in twee uur tijd vanaf de Servaasbrug in Wyck naar het Vrijthof.
Oranjes bezoeken Maastricht op Koningsdag

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg
Foto: 1Limburg
Foto: 1Limburg
Foto: 1Limburg
Foto: de Telegraaf
Foto: PZC
Meer nieuws uit Maastricht
