menu
zoek

Nieuws Maastricht

Onbekend, maar klaar voor de spotlights: Trap Aan! rockt zich naar het Regio Songfestival

zaterdag 28 september 2024, 10:00 uur

De stemmen zijn geteld, de uitslag is bekend. Trap Aan! vertegenwoordigt onze provincie op het Regio Songfestival, zaterdag 9 november in Maastricht.

» RTV Noord



vrijdag 27 september 2024, 18:19 uur
Publiek kiest Trap Aan! als Groningse favoriet voor het Regio Songfestival
RTV NoordRockband Trap Aan! vertegenwoordigt onze provincie tijdens het Regio Songfestival in Maastricht. De band uit het Westerkwartier haalde de meeste publieksstemmen binnen.
» RTV Noord
vrijdag 27 september 2024, 14:36 uur
Douze points! Deze artiest gaat met dit liedje voor Omroep West naar het Regio Songfestival
Omroep WestDouze points! Kopsmart gaat Omroep West vertegenwoordigen tijdens het Regio Songfestival op 9 november in Maastricht. De band uit Scheveningen zal het met het nummer 'Ier Lêt Me 'Art gaan opnemen tegen de artiesten van de twaalf andere regionale omroepen en een gooi doen naar de winst. 'Dit is te gek, echt een enorme eer', zegt bandlid Arie Spaans enthousiast.
» Omroep West
vrijdag 27 september 2024, 12:00 uur
Dominique de Bont vertegenwoordigt Brabant tijdens Regio Songfestival
Omroep BrabantDominique de Bont vertegenwoordigt Brabant op het Regio Songfestival 2024 met het liedje ‘Wie we waren’. De voormalige Waalwijkse wil met het lied het gevoel van thuiskomen overbrengen. “En thuiskomen is voor mij nog altijd Brabant.” Dominique gaat op 9 november in Maastricht de strijd aan met de inzendingen uit de andere provincies.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Maastricht

22 december 12:50Besluit sloop spoorbrug Maastricht uitgesteld: verdere gesprekken vereist
19 december 15:41Tweede verdachte aangehouden voor gewelddadige overval op 93-jarige Theo
18 december 13:11Filerijden op A2 na ongeval bij Maastricht
16 december 11:08Hoogbejaarde man (93) zwaar mishandeld in eigen slaapkamer bij woningoverval in Maastricht
14 december 18:05Man uit Meerssen mishandeld in Maastricht, Belg aangehouden
12 december 18:08André Rieu (76) gaat los op podium met hitduo, kijkers geloven ogen niet: 3 miljoen views
10 december 19:04Geschrokken, maar de rust keert terug onder leerlingen vrijeschool Maastricht na naaktfilmpje docent
10 december 17:11Agressieve energieverkoper mishandelt bewoner seniorencomplex
10 december 06:26Kan Rianne Letschert in Den Haag wat haar in Maastricht ook lukte?
4 december 12:18Drones mogen volgend jaar dichter bij Maastricht Aachen Airport vliegen
3 december 20:54Maastricht breekt met gemeentesecretaris Gert-Jan Kusters
25 november 17:35Winkeldief maakt voor bijna 6000 euro aan merkkleding buit bij Bijenkorf Maastricht
25 november 16:45Herenmodezaak, transporteur, kabellegger en zonnepanelenbedrijf failliet: 37 mensen verliezen baan
25 november 15:30Maastricht Aachen Airport neemt geen maatregelen na recente meldingen van drones
22 november 22:46Woningbrand in Maastricht: politie zoekt getuigen
22 november 18:30Politie haalt kindje (6) uit auto vader die onder invloed van drugs was
20 november 18:08Man die in Maastricht werd opgepakt bekent dodelijk schot op Belgische vrouw
20 november 06:31Maastricht grootste stijger op lijst van beste steden om te wonen
17 november 22:04Woning loopt flinke schade op na explosie in Maastricht: buurtbewoners opgevangen
15 november 19:03Sinterklaas feestelijk ontvangen in Maastricht
RSS.