menu
zoek

Nieuws Nederland

Flevoland - Meer woninginbraken in Flevoland, terwijl landelijke cijfers dalen

woensdag 15 januari 2025, 15:29 uur

In Flevoland is het aantal woninginbraken in 2024 toegenomen, terwijl in de rest van Nederland juist sprake is van een daling. Volgens een analyse van het ANP registreerde de politie dit jaar landelijk ongeveer 22.300 woninginbraken.

» Omroep Flevoland



woensdag 15 januari 2025, 12:35 uur
Daling aantal inbraken, maar hier totaal niet
Omroep GelderlandHet aantal inbraken in Nederland bereikte vorig jaar een opvallend laag punt. In totaal werden er 22.300 inbraken geregistreerd, het laagste aantal sinds de politie in 2012 begon met het bijhouden van deze cijfers. De Achterhoek laat een totaal andere trend zien.
» Omroep Gelderland
woensdag 15 januari 2025, 12:26 uur
In veel plaatsen stijgt het aantal inbraken: zo zit het in jouw gemeente
Omroep BrabantNiet eerder sloegen inbrekers zo weinig toe in ons land als vorig jaar. Toch is in Brabant in veel gemeentes het aantal woninginbraken juist gestegen in 2024. Van de grote steden in Nederland behoren Breda, Den Bosch en Tilburg zelfs tot de landelijke uitschieters, zo blijkt woensdag uit cijfers van het ANP.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland

Meer nieuws uit Nederland

10 februari 16:48Code geel voor sneeuw en gladheid
10 februari 03:00Na stikstof dreigt ook CO2-uitstoot een probleem te worden: ‘Stop de sloop’
8 februari 18:31Nog 399 wachtenden voor u! Wachten is de nieuwe norm in zorg, woningmarkt en onderwijs
7 februari 23:46Oproep burgemeester: wees zuinig op 'onze' internationale organisaties
7 februari 19:33Vorig jaar 76 miljoen luchtvaartpassagiers 6 procent minder dan in 2019
7 februari 09:18Groot deel Overijssel geveld door griep maar toch is dokter bellen "vaak helemaal niet nodig"
7 februari 08:18Meeste daklozen in Nederland zijn arbeidsmigrant en aantal neemt toe
6 februari 22:33Ik let extra op hygiëne nu de griep zo heerst
6 februari 21:10Is Signal een veiliger alternatief voor WhatsApp?
6 februari 18:30Nauwelijks vertrouwen in klopjacht op Bolle Jos: ‘Eén grote doofpotaffaire’
6 februari 16:30Niets waar van klopjacht op Bolle Jos, zegt oppositieleider: ‘Ze liegen'
6 februari 14:42Johnny de Mol wordt in Nederland definitief niet vervolgd voor mishandeling
5 februari 19:41Viroloog waarschuwt: griep gaat nog verder aan kracht winnen
5 februari 15:42Van Lienden en partners moeten 20 miljoen winst op mondkapjes terugstorten naar stichting
5 februari 09:22Tijdens feestavond in nachtclub Ibiza wordt drugsbaron Eddie (23) uiteindelijk opgepakt
5 februari 07:00Transferbalans: record Feyenoord, reparatiewerk Ajax en Bosz en Stewart onder vergrootglas bij PSV
5 februari 01:12Deadline Day: PSV huurt Malacia • Rottier vertrekt
4 februari 20:07Melloney wint NK Broodbeleggen met broodje Elvis
4 februari 16:30‘Handelsoorlog Trump minder zwart-wit dan het lijkt’
4 februari 15:45Ongehoord Nederland zoekt man of vrouw, ’geen X’, OM doet onderzoek naar discriminatie
RSS.