menu
zoek

Nieuws Nederland

Wekdienst 9/2: Protesterende ambtenaren • 1000 meter schaatsen op de Spelen

maandag 9 februari 2026, 06:37 uur

Goedemorgen! Op verschillende plekken in Nederland voeren rijksambtenaren rond het middaguur actie tegen de zogeheten "nullijn", waardoor zij dit jaar geen loonsverhoging krijgen. En op de Olympische Winterspelen komen de Nederlandse schaatsters in actie op de 1000 meter.

» NOS



zondag 8 februari 2026, 15:31 uur
LIVE Olympische Spelen | Kunnen de Nederlandse mannen voor een verrassing zorgen op de 5000 meter?
de StentorDe eerste afstand voor de mannelijke langebaanschaatsers op de Olympische Winterspelen in Milaan is de 5000 meter. Namens Nederland komen Stijn van de Bunt, Chris Huizinga en Marcel Bosker in actie. Ze behoren niet tot de favorieten, maar zeker de 21-jarige Van de Bunt, de revelatie van het OKT, zou de toppers uit moeten kunnen dagen.
» de Stentor
zondag 8 februari 2026, 15:31 uur
LIVE Olympische Spelen | Bosker start als eerste op 5000 meter, kunnen de Nederlanders stunten?
BN DeStemDe eerste afstand voor de mannelijke langebaanschaatsers op de Olympische Winterspelen in Milaan is de 5000 meter. Namens Nederland komen Stijn van de Bunt, Chris Huizinga en Marcel Bosker in actie. Volg het in ons liveblog!
» BN DeStem
zaterdag 7 februari 2026, 18:07 uur
Arnhemse oud-wiskundeleraar voorspelt Olympische Spelen: zoveel medailles wint Nederland
de GelderlanderHoeveel medailles wint Nederland bij de Olympische Spelen? Met data van wedkantoren en een zelfgebouwd Excel-sheet denkt voormalig wiskundeleraar Pieter Post (67) het antwoord te hebben. „Geef mij een stel getallen en ik begin meteen te rekenen.”
» de Gelderlander
zaterdag 7 februari 2026, 13:37 uur
Medaillespiegel Olympische Spelen 2026 | Eerste gouden plak is voor Zwitserland
BN DeStemHoeveel gouden medailles gaat Nederland pakken tijdens de Olympische Winterspelen 2026 in Milaan en Cortina d’Ampezzo? Hieronder kun je het medailleklassement bekijken. Daaronder zie je alle resultaten per sport en onderdeel.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS

Meer nieuws uit Nederland

7 maart 14:59Niels de Langen pakt eerste Paralympische medaille voor Nederland
6 maart 20:07Hoe een angstcultuur de grootste intensive care van Nederland beheerst
6 maart 09:04Ministerie wil niet dat gemeenten zelf staalslakken verbieden
6 maart 08:34Is dit het kleinste museum van Nederland? 'Met twee mensen is het vol'
4 maart 19:30Mogelijk goed nieuws voor telers: natuurlijke vijand suzuki-fruitvlieg duikt op
4 maart 14:28Prijzen Nederlandse pomp verder omhoog door oorlog Midden-Oosten 
4 maart 11:38Saharastof zorgt donderdag en vrijdag niet voor vieze auto's, wel voor mooie lucht
4 maart 09:13Nog steeds schadelijke stoffen in het oppervlaktewater van provincie
3 maart 21:36Goed dat Nederland zich niet te veel met de oorlog in het Midden-Oosten bemoeit
3 maart 12:23Opvallende transfer in de maak: RKC werkt aan komst Jean-Paul Boëtius
2 maart 15:35Frankrijk gaat aantal kernkoppen uitbreiden en wil Nederland betrekken bij nucleaire oefeningen
2 maart 13:59Qatar stopt met productie lng na aanvallen Iran, gasprijzen schieten omhoog
28 februari 13:49Rapper Boef zit ‘vast’ in Dubai vanwege aanvallen in Midden-Oosten: ‘Ziet er niet goed uit’
27 februari 18:29Sterrenkijken is populair, al vallen sterren steeds minder op in de volle hemel
27 februari 12:12Bryan Adams komt op 14 oktober naar Ziggo Dome
26 februari 21:00Ik zag de grappen van de koning, maar stiekem dacht ik steeds aan Joep en Erben
26 februari 16:54Chassé krijgt als eerste theater in Nederland een permanent toilet voor mensen met een beperking.
26 februari 13:54NVWA waarschuwt ruim 2400 online kopers illegale bestrijdingsmiddelen
25 februari 19:29Noodsteunpunten in Limburg: pilot gestart in verschillende gemeenten
25 februari 13:00‘Ultieme poging’ voor inkrimping publiek bestel, maar met één omroep wil niemand samenwerken
RSS.