Gemeente Westerkwartier vraagt NAM om opheldering na aardbeving bij Opende
maandag 24 februari 2020, 15:58 uurOPENDE - De inwoners van de gemeente Westerkwartier moeten bij aardbevingsschade ook in aanmerking komen voor schaderegelingen en smartegeld. Dat stelt GroenLinks naar aanleiding van de aardbeving die zaterdagavond in Opende is gevoeld. De gemeente heeft vragen gesteld aan de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM).
» Leeuwarder Courant
maandag 24 februari 2020, 15:33 uur
ZUIDHORN - Het college van de gemeente Westerkwartier wil weten wat de oorzaak van de aardbeving is die zaterdag bij Opende plaatsvond. Het college vraagt daarom de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) om opheldering.
Gemeente Westerkwartier vraagt NAM om duidelijkheid over oorzaak aardbeving bij Opende

maandag 24 februari 2020, 13:59 uur
VZ Westerkwartier wil dat de gaswinning uit kleine velden in het Westerkwartier per direct stopt. De partij dient daarover een motie in die woensdag in de gemeenteraad van Westerkwartier wordt behandeld.
Zorgen in Westerkwartier om aardbeving bij Opende

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: Dagblad van het Noorden
Meer nieuws uit Opende
