menu
zoek

Nieuws Oss

Recherche onderzoekt poging brandstichting

dinsdag 3 oktober 2023, 16:01 uur

De recherche doet onderzoek na aanleiding van een poging brandstichting op zondag 1 oktober in de nabije omgeving van schoenenwinkel Peijnenburg in Oss. Een man werd daar tussen 18.00 en 19.30 uur betrapt toen hij mogelijk met een molotovcocktail in de weer was.

Waar: Nieuwe Brouwerstraat in Oss

Doordat de man betrapt werd is een mogelijke brandstichting voorkomen. Het doelwit was mogelijk de schoenenwinkel die op 15 september ook al beschoten werd. Uiteraard onderzoekt de recherche of er een verband is tussen de twee incidenten. Signalement Van de, op 1 oktober, betrapte man is een signalement bekend. Hij had zwart haar, een donkere baard, was licht getint en had donkere ogen. Mogelijk was hij van Turkse komaf. Heeft u de man gezien? Of heeft u meer informatie over de incidenten? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. U kunt ook een tipformulier invullen. Vermeld daarbij zaaknummer 2023216386. Anoniem melden kan ook via 088-7000.  


» Politie.nl


Kaart nieuws Oss. Locatie nieuws: 51.76820 / 5.51845 Nieuwe Brouwerstraat
Nieuwe Brouwerstraat in Oss


dinsdag 3 oktober 2023, 19:17 uur
Na kogels in de ruit nu poging tot brandstichting bij schoenenzaak in Oss
Brabants DagbladOSS - Dik twee weken nadat een schoenenwinkel aan de Nieuwe Brouwerstraat in Oss is beschoten, heeft een man er afgelopen zondag brand proberen te stichten. Daarbij werd hij betrapt, meldt de politie dinsdagmiddag.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Oss

10 december 19:00Man in appartement Oss doodgeschoten, politie houdt twee vrouwen aan
10 december 18:26Dronken man rijbewijs kwijt nadat hij dronken vriend ophaalt van politiebureau
9 december 20:36Thuisbasis Oss in mineur over vertrek Lilian Marijnissen: ‘Ze heeft beter verdiend’
1 december 19:39De Graafschap met hangen en wurgen de winnaar bij TOP Oss
27 november 19:40Vaak is een bommelding op een school vals, toch betekent het einde lesdag
20 november 12:42Bedrijf in warmtepompen failliet; weer een duurzame firma die aangeprezen werd door gemeente
16 november 11:0915 kilo illegaal geplukte paddenstoelen: twee wildplukkers betrapt
9 november 16:11Martien R. krijgt opnieuw 16 jaar cel
6 november 20:09Esthers geliefde cabrio vernield na een feestje: ‘Ik ben niet bang, maar voel me wel bedreigd’
1 november 09:12Dode man gevonden in een vijver in Oss
30 oktober 17:48Wandelaar doodgereden door graafmachine op bedrijventerrein in Oss
30 oktober 12:29Rechtdoor rijden naar A59 richting Den Bosch niet meer mogelijk na omrijden stoplichten in Oss
28 oktober 08:38Jongen (16) die tiener beschoot hangt jarenlange celstraf boven het hoofd
27 oktober 20:42Boze huurders krijgen hun zin: huizen misschien tóch niet gesloopt
27 oktober 07:21Koperdieven slaan toe op het spoor tussen Oss en Den Bosch
25 oktober 21:01Spelers van Telstar weigeren om in regenboogshirts te spelen: ‘Voetbal is voor iedereen’
25 oktober 11:46Beschietingen winkelpanden en auto in Oss: man (25) aangehouden
16 oktober 19:27Vluchteling slachtoffer van schietpartij in Oss
6 oktober 23:39ADO-spits Veerman scoort winnende met volley: 'Maar mijn kopbal was nog mooier'
6 oktober 07:001500 daklozen geteld: ‘Een lachertje, het zijn er zeker dubbel zoveel'
RSS.