Beschonken automobilist (25) ramt hek en belandt in sloot in Oud-Vossemeer
zondag 10 februari 2019, 16:02 uurOUD-VOSSEMEER - Een 25-jarige automobilist uit Tholen heeft zondagochtend een eenzijdig ongeluk gehad omdat hij te veel had gedronken. De man reed door een hek en belandde daarna gedeeltelijk in een sloot. Hij raakte niet gewond bij het ongeluk.
Waar: Oud-Vossemeersedijk in Oud Vossemeer
» BN DeStem
Kaart nieuws Oud Vossemeer. Locatie nieuws: Oud-Vossemeersedijk
Oud-Vossemeersedijk in Oud Vossemeer
zondag 10 februari 2019, 13:32 uur
Bij Oud-Vossemeer is vanmorgen een automobilist de sloot ingereden. De bestuurder, een 25-jarige inwoner van Tholen, had te veel gedronken. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de flitspaal op de Oud-Vossemeersedijk (N656).
Beschonken Tholenaar remt voor flitspaal en belandt in de sloot

zondag 10 februari 2019, 12:48 uur
OUD-VOSSEMEER - Een automobilist is vanochtend even na 11.00 uur in de sloot naast de Oud-Vossemeersedijk (N656) beland, meldt 112-Markiezaten. De bestuurder wist ongedeerd uit het voertuig te klimmen.
Automobilist belandt in sloot na ontwijkingsmanoeuvre in Oud-Vossemeer

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Zeeland
Meer nieuws uit Oud Vossemeer
