Oud-Vossemeer - Twee mannen beledigen en mishandelen agenten bij arrestatie
zondag 27 september 2020, 13:08 uurZondagmorgen vroeg werden aan de Ring twee mannen gearresteerd. Hierbij werd door het duo enkele agenten beledigd en mishandeld.
Agenten en buitengewone opsporingsambtenaren van de gemeente Tholen waren zondagmorgen vroeg voor een gezamenlijke controle aan de Ring, omdat diverse meldingen waren gedaan dat in de horecagelegenheid de coronamaatregelen niet werden nageleefd. Bij aankomst werd de toon gelijk gezet. Toen agenten vertelde dat ze kwamen controleren, probeerde de eigenaar onmiddellijk de deur van de zaak te sluiten. Kort hierop beledigde hij de agenten. Ook haalde hij uit en sloeg een van de agenten. Hierop werd hij aangehouden.
Verzet
In de horecazaak zat een man, welke tijdens de aanwezigheid van de controleurs een agent voortdurend beledigde. Hij werd hierop tevergeefs aangesproken. Vervolgens werd hij aangehouden, hij verzette zich hevig. Het bleek te gaan om een 55-jarige man uit Sint Philipsland. Beide mannen zijn voor verder onderzoek en verhoor naar een politiecellencomplex gebracht. Ze zitten nog vast en worden zondag verhoord. De agenten deden aangiften van belediging en mishandeling.
Geweld/Mishandeling/Bedreiging in Oud Vossemeer
» Politie.nl
Kaart nieuws Oud Vossemeer. Locatie nieuws: 51.57056 / 4.19813
zondag 27 september 2020, 13:55 uur
Een controle van politie en buitengewone opsporingsambtenaren van de gemeente Tholen aan de Ring in Oud-Vossemeer is vanmorgen uit de hand gelopen. Er werden twee mannen aangehouden voor belediging en mishandeling.
Agenten geslagen en beledigd bij coronacontrole

zondag 27 september 2020, 13:24 uur
OUD-VOSSEMEER - Twee mannen zijn zondagochtend aangehouden in Oud-Vossemeer omdat zij agenten beledigden en mishandelden. Dat gebeurde tijdens een corona-controle bij een horecagelegenheid in het centrum van het dorp, meldt de politie. Eén van de twee is de eigenaar van de tent aan de Ring.
Eigenaar café in Oud-Vossemeer aangehouden na mishandelen agenten bij corona-controle

zondag 27 september 2020, 13:16 uur
OUD-VOSSEMEER - De politie heeft vanochtend vroeg twee mannen aangehouden nadat deze de agenten hadden beledigd en geslagen. Eén van de mannen was de eigenaar van een horecagelegenheid die werd gecontroleerd op het naleven van de coronamaatregelen.
Cafébaas slaat agent bij corona-controle

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Zeeland
Meer nieuws uit Oud Vossemeer
