Zoektocht naar persoon te water
vrijdag 19 maart 2021, 13:08 uurDe politie heeft vrijdag rond 12 uur een melding gekregen dat er mogelijk een vrouw de Maas is ingegaan aan de Vissersweg. Ze is er vermoedelijk niet meer uitgekomen.
Waar: Vissersweg in Reuver
Omdat op de waterkant een rollator is aangetroffen is het vermoeden dat de vrouw zich nog in het water bevindt. Vermoedelijk is ze rond 10.30 – 11.00 uur het water ingegaan. Dit werd gezien door een echtpaar dat hierover sprak. Dit gesprek is vervolgens opgevangen door een andere getuige, die naar huis is gegaan en daar de politie over heeft gecontacteerd. De politie komt graag in contact met het echtpaar, maar ook met andere getuigen die mogelijk vrijdagochtend een vrouw de Maas hebben zien ingaan. Heeft u informatie en dit nog niet bij de politie gemeld, doe dit dan via tel. 0900 8844.
» Politie.nl
Kaart nieuws Reuver. Locatie nieuws: 51.28622 / 6.08282 Vissersweg
Vissersweg in Reuver
vrijdag 19 maart 2021, 14:20 uur
Vrijdag kreeg de politie rond 12.00 uur een melding gekregen dat er mogelijk een vrouw de Maas is ingegaan aan de Vissersweg in het Limburgse Reuver. 'Ze is er vermoedelijk niet meer uitgekomen', zo meldt de politie vrijdagmiddag.
Zoektocht in Maas bij Reuver na melding persoon te water

vrijdag 19 maart 2021, 12:59 uur
In de Maas is vrijdagmiddag ter hoogte van Reuver gezocht naar een mogelijke drenkeling. Getuigen zouden rond 10:30 uur een vrouw het water in hebben zien gaan. Er werd ook een rollator gevonden op de oever.
Zoektocht naar mogelijke drenkeling na vondst rollator

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg
Meer nieuws uit Reuver

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?