Roden-Zuid: de oplossing voor woningbouw en sport?
donderdag 29 oktober 2020, 23:15 uurEen dringende behoefte aan nieuwe woningen, het steeds drukker wordende verkeer in het centrum en meer ruimte voor water en sport. Roden-Zuid staat voor grote opgaven.
» RTV Noord
donderdag 29 oktober 2020, 21:26 uur
Een dringende behoefte aan nieuwe woningen, het steeds drukker wordende verkeer in het centrum en meer ruimte voor water en sport. Roden-Zuid staat voor grote opgaven. "Een behoorlijk ingewikkelde puzzel die belangrijke keuzes voor de toekomst met zich meebrengt", noemt wethouder Henk Kosters de klus die Roden-Zuid te wachten staat.
Roden-Zuid: de oplossing voor woningbouw en sport?

donderdag 29 oktober 2020, 17:27 uur
RODEN - Uitbreidingswijken, extra ruimte voor waterberging en een oplossing voor het drukke verkeer rond Roden. Het college van B en W van Noordenveld heeft grootse plannen met Roden-Zuid die komende maanden aan de gemeenteraad worden voorgelegd. ,,Een ingewikkelde puzzel’’, noemt wethouder Henk Kosters het.
Roden-Zuid binnenkort flink op de schop

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: RTV Drenthe
Foto: Dagblad van het Noorden
Meer nieuws uit Roden
