Drie personen aangehouden na reeks berovingen
donderdag 28 augustus 2025, 15:30 uurVanmiddag zijn in Wassenberg (DE), vlak over de grens bij Roermond, drie personen aangehouden op verdenking van meerdere berovingen die gisteren en vandaag plaatsvonden in Tegelen, Swalmen en Roermond.
Waar: Betouwstraat in Roermond
Op woensdag werd een ouder echtpaar slachtoffer van een beroving in de Betouwstraat in Tegelen. Het stel werd beroofd van waardevolle spullen. Een dag later sloegen de zogenoemde ‘goudknuffelaars’ opnieuw toe, ditmaal in Swalmen, waar een hoogbejaarde man in zijn rolstoel werd beroofd. Na een poging tot beroving op de Donderberg in Roermond kwam de politie de drie verdachten op het spoor. Na een korte achtervolging wist de politie het drietal vlak over de grens, in Duitsland, aan te houden. Omdat de drie aangehouden personen bekend zijn bij de Duitse politie, zal het onderzoek in eerste instantie door onze Duitse collega’s worden voortgezet. Daarna zal er onderzoek plaatsvinden naar de berovingen die op Nederlands grondgebied hebben plaatsgevonden.
» Politie.nl
Kaart nieuws Roermond. Locatie nieuws: 51.19035 / 6.01023 Betouwstraat
Betouwstraat in Roermond
donderdag 28 augustus 2025, 15:42 uur
Meerdere ouderen zijn deze week slachtoffer geworden van zogenoemde 'goudknuffelaars'. Donderdag zijn er drie arrestaties verricht in Wassenberg, vlak over de grens bij Roermond. Al op dinsdag werd een ouder echtpaar beroofd aan de Betouwstraat in Tegelen.
Nepknuffels, echte diefstal: ouderen slachtoffer van 'goudknuffelaars'
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg