menu
zoek

Nieuws Roosendaal

Politie arresteert verdachten schietpartij Roosendaal

dinsdag 21 maart 2023, 12:35 uur

Leden van arrestatieteams hebben dinsdagochtend in Roosendaal en in Sint Willebrord twee verdachten aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een schietpartij in Roosendaal, op 3 maart. Het gaat om mannen van 35 en 19 jaar oud. Op de Philipslaan in Roosendaal liep een onenigheid uit de hand en raakte een 19-jarige man gewond toen hij […] Het bericht Politie arresteert verdachten schietpartij Roosendaal verscheen eerst op Crimesite.

Waar: Philipslaan in Roosendaal

» Crimesite

Kaart nieuws Roosendaal. Locatie nieuws: 51.54044 / 4.47634 Philipslaan
Philipslaan in Roosendaal


dinsdag 21 maart 2023, 11:55 uur
Wildwestschietpartij op klaarlichte dag in Roosendaal: twee mannen opgepakt
Omroep BrabantTwee mannen (35 en 19) uit Roosendaal en Sint Willebrord zijn dinsdagochtend aangehouden voor de schietpartij aan de Philipslaan in Roosendaal. De schietpartij was op vrijdagmiddag 3 maart. Een 19-jarige man raakte daarbij gewond.
» Omroep Brabant
dinsdag 21 maart 2023, 11:50 uur
Twee verdachten aangehouden voor schietpartij op straat in Roosendaal
BN DeStemROOSENDAAL - De politie heeft dinsdagochtend twee verdachten aangehouden van het schietincident op vrijdag 3 maart in de Philipslaan in Roosendaal. Het gaat om mannen van 35 en 19 jaar. Naar de hoofdverdachte wordt nog gezocht.
» BN DeStem
dinsdag 21 maart 2023, 11:44 uur
Politie arresteert twee verdachten schietincident Philipslaan Roosendaal
Blik op NieuwsLeden van de Ondersteuningsgroep (OG) hebben dinsdagochtend op een adres in Roosendaal en Sint Willebrord twee mannen (35 en 19 jaar oud) aangehouden. De twee mannen zouden betrokken zijn geweest bij de schietpartij aan de Philipslaan op vrijdagmiddag 3 maart 2023. Daarbij raakte een 19-jarige man gewond toen hij werd beschoten.
» Blik op Nieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Roosendaal

9 februari 08:00Pesten op school en daarbuiten: het pijnlijke verleden dat nooit verdwijnt
8 februari 15:00Boa’s van NS mishandeld in Roosendaal door minderjarige jongens die mogelijk meisjes lastigvielen
8 februari 08:34Tiener (14) ritselt een deelauto, politie haalt hem achter het stuur vandaan
30 januari 18:00Woning gesloten na twee explosies: 'Mogelijk risico op herhaling'
30 januari 08:51Man uit Etten-Leur overleden bij ongeluk op snelweg A17 bij Roosendaal
29 januari 19:50Tot 26 jaar cel voor ‘meedogenloze’ moord op marechaussee Toon Brood (49) uit Roosendaal
28 januari 14:24Kinderen meer dan tien jaar mishandeld door moeder en stiefvader: ‘Geblinddoekt tatoeage gezet’
24 januari 14:00Brand in leegstaand café zorgt voor verontwaardiging in Roosendaal
19 januari 12:57Overleden vrouw (21) kwam vannacht al onder zware poort van theater De Kring in Roosendaal terecht
14 januari 19:08Docent (28) heeft seksueel contact met leerling (15) via sociale media: ‘Hoe stom kun je zijn’
5 januari 13:32A17 richting Roosendaal weer deels open na ongeval met vrachtwagen vol suikerbieten
2 januari 10:14Truckchauffeur treft dode aan voor dierenwinkel in Roosendaal, lichaam wordt onderzocht
31 december 16:21Roosendaalse drones en scanauto's verbazen minister: ‘Goede aanpak van vuurwerkoverlast’
25 december 16:00Glaszetter opgeroepen na inbraak, mag zelf mee naar bureau: ’Hij kwam net van het kerstdiner af’
25 december 12:48Fakkels voor Vrede in Tilburg: ‘Accepteer elkaar nou gewoon’
22 december 11:26Man (60) met geweld beroofd van fiets door duo
20 december 18:00Roosendaal zet prijskaartje op lantaarnpalen: 'Vuurwerkoverlast niet nodig'
18 december 12:01OM bevestigt: verdachten Tarwekamp week eerder betrapt met vuurwerk en jerrycans
17 december 08:36Lange file op A58 tussen Vlissingen en Bergen op Zoom: vertraging ruim een uur
16 december 17:32Fietser zwaargewond bij botsing met stadsbus in Roosendaal, traumahelikopter geland
RSS.