menu
zoek

Nieuws Rosmalen

Getuigen gezocht van explosie bij woning

zaterdag 27 juli 2024, 11:12 uur

Wij zoeken getuigen van een explosie bij een woning aan de Groote Wielenlaan in Rosmalen vannacht.

Waar: Groote Wielenlaan in Rosmalen

Rond 0.30 uur schrokken de bewoners van een harde knal bij hun voordeur. Al snel bleek dat er in de hal van de woning een explosie was geweest. Daarop werd de politie gealarmeerd. Uit een eerste onderzoek blijkt dat er vermoedelijk zwaar vuurwerk door de brievenbus is gegooid. De schade aan de voordeur en de hal van de woning was aanzienlijk. Op het moment van de explosie waren vier personen in de woning aanwezig. De 39-jarige bewoner, zijn 36-jarige vrouw en zijn dochter en zoon. Niemand raakte gewond. Onderzoek Door de politie is vervolgens direct een onderzoek opgestart naar de exacte toedracht en de aanleiding van dit incident. De technische recherche heeft een sporen onderzoek verricht, er is met eerste getuigen gesproken en ook wordt bekeken of er mogelijk camerabeelden zijn die ons kunnen helpen. Getuigen Mogelijk zijn er ook nog andere mensen die iets gezien hebben of iets weten dat met dit incident te maken heeft. Als dat zo is dan vragen we hen om contact met ons op te nemen. Dat kan via onderstaande mogelijkheden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Rosmalen. Locatie nieuws: 51.73345 / 5.35982 Groote Wielenlaan
Groote Wielenlaan in Rosmalen


zaterdag 27 juli 2024, 06:20 uur
Explosie bij woning in Rosmalen, gezin met kinderen komt met de schrik vrij
Brabants DagbladROSMALEN - In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een explosie plaatsgevonden bij een woning aan de Groote Wielenlaan in Rosmalen. De politie kreeg de eerste melding binnen rond 00.30.
» Brabants Dagblad
zaterdag 27 juli 2024, 05:48 uur
Explosie bij huis waar gezin met kinderen woont, schade in de gang is fors
Omroep BrabantBij een huis aan de Groote Wielenlaan in Rosmalen vond vrijdagnacht een explosie plaats. In het huis wonen een man (39), zijn vrouw (36) en hun zoon en dochter. Het gezin was thuis toen de ontploffing plaatsvond.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Rosmalen

30 november 06:34Drie gewonden nadat auto frontaal tegen boom rijdt in Rosmalen
28 oktober 18:29Nog eens negen relschoppers aangehouden na kampioensfeest PSV
21 oktober 06:16Explosie bij juwelier in Rosmalen: raam vernield, daders vluchten zonder buit
17 oktober 18:02OM eist 2 jaar jeugddetentie en jeugd-tbs tegen jongen voor liquidatiepoging
14 oktober 12:57Man (46) in Boxtel aangehouden voor meerdere branden in Rosmalen
6 oktober 09:33Van carnaval naar grote dancepodia: Remco en Teun vieren 10 jaar Ransom met knalfeest
1 oktober 10:21Man (44) haalt file in via vluchtstrook bij Rosmalen
21 september 06:05Motorrijder (30) uit Oss overleden bij ongeluk op A2 bij Den Bosch: bestuurder auto spoorloos
13 september 10:44Albert West leeft voort in Rosmalen: vrouw en dochter onthullen plein
14 augustus 06:38Veel politie en beveiliging op Rosmalense kermis na vechtpartij
12 augustus 23:45Massale vechtpartij op kermis Rosmalen: ‘Meerdere arrestaties’
21 juli 11:37Jody ziet grote vlammen uit huis slaan: 'Buurvrouw kwam om kleren te lenen'
21 juli 06:59Vermiste man (65) uit Rosmalen in goede gezondheid gevonden in Sint-Michielsgestel
15 juni 18:11Rosmalen ziet de geboorte van een wereldtopper: ‘Hopelijk het begin van een bijzondere reis’
13 juni 17:32Lamens als laatste Nederlander uitgeschakeld op grastoernooi Rosmalen
10 juni 20:15Jesper de Jong meteen onderuit in Rosmalen, Suzan Lamens tussen de buien door ronde verder
9 juni 20:02Sport Kort week 24: Roper naar EK Padel | Van den Broek snel klaar in Rosmalen
9 juni 17:41Publiekstrekkers vallen weg, maar drukker dan ooit bij Libéma Open
6 juni 11:59Libéma Open zonder Griekspoor, niet op tijd hersteld na buikspierblessure
26 mei 14:10Politie onderzoekt schietincident Rosmalen
RSS.