menu
zoek

Nieuws Rotterdam

Vrouw (53) aan Hooglandstraat overleden door misdrijf

dinsdag 28 februari 2023, 13:16 uur

Vrijdagmiddag rond 17:50 uur is een 53-jarige Rotterdamse vrouw overleden door een misdrijf in een woning aan de Hooglandstraat. De politie heeft de 55-jarige man van het slachtoffer als verdachte hiervoor aangehouden. Tot in de nacht is de forensische opsporing in de woning bezig geweest om onderzoek te doen naar de toedracht van het incident.

Waar: Hooglandstraat in Rotterdam

Rond 17:30 uur kreeg de politie melding van een reanimatie aan de Hooglandstraat. Het vrouwelijke slachtoffer wordt in dusdanig verdachte omstandigheden aangetroffen, dat de politie de aanwezige man in de woning arresteert. Eerste hulp mag helaas niet meer baten voor het slachtoffer, de vrouw overlijdt.  De politie is direct een onderzoek gestart om meer duidelijkheid te krijgen over de toedracht van dit incident. De afgelopen dagen stonden alle scenario’s nog open. Waarschijnlijk is een ruzie tussen de twee geëscaleerd, waarbij uiteindelijk gestoken is. De kinderen zijn opgevangen door de politie en voor hen wordt gezorgd. Vandaag is de verdachte voorgeleid aan de Rechter-Commissaris. Hij is in bewaring gegaan. Meer informatie Mocht u informatie hebben die de politie kan helpen in dit onderzoek? Neem dan contact op via 0900-8844. Tippen kan ook via onderstaand formulier.


» Politie.nl

Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: 51.93685 / 4.48600 Hooglandstraat
Hooglandstraat in Rotterdam


dinsdag 28 februari 2023, 13:40 uur
Gevonden vrouw (53) in Rotterdam-Noord door misdrijf om het leven gekomen, echtgenoot aangehouden
RTV RijnmondDe 53-jarige vrouw die afgelopen vrijdag overleden werd aangetroffen in een woning aan de Hooglandstraat in Rotterdam-Noord is door een misdrijf om het leven gekomen. Volgens de politie is ze neergestoken. Haar echtgenoot (55) is aangehouden.
» RTV Rijnmond



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond

Meer nieuws uit Rotterdam

22 december 11:19Man (55) opgepakt voor misbruik meerdere kinderen bij scouting
21 december 09:31Scooterrijder botst op fietspad tegen uit grond gerukte lantaarnpaal
20 december 09:38Politie zoekt getuigen schietincident Prinsenlaan
19 december 16:56Nabestaande toont begrip voor tbs-straf Erasmussteker: 'De man heeft hulp nodig'
19 december 16:34Brandweer bevrijdt automobilist na botsing, slachtoffer gewond naar ziekenhuis
19 december 06:28Nieuwe dolfijn ontdekt in Westerschelde, je kan 'm alleen niet meer tegenkomen
17 december 16:53Treinverkeer ontregeld door storing
17 december 16:33Ongelukken leiden tot lange files rond Rotterdam, Beneluxtunnel tijdelijk dicht
16 december 21:40Pech voor Nick Olij: doelman raakt vlak voor PSV-debuut geblesseerd
16 december 19:40Dierenpolitie ontdekt dat American Bully XL-honden uit dodelijke bijtincidenten hetzelfde nest delen
16 december 19:00Komst president Zelensky naar Den Haag trekt bekijks en roept emoties op: 'Ik hoop hem te spreken'
15 december 18:10Auto rijdt lantaarnpaal omver
15 december 06:10Gewonde bij steekpartij in huis
14 december 21:2167-jarige vrouw overvallen in haar woning
13 december 13:26Politie deelt naam en foto verdachte moord op Sherwin Peterhof
13 december 09:26Rotterdams museum wil Utrechtse probleemwolf in tentoonstelling opnemen
12 december 21:33Vier gewonden bij ongeluk op kruising
12 december 17:57Slachtoffers verkracht en aangerand na kortingsactie Rotterdamse massagesalon
12 december 08:00Treinverkeer Breda en Rotterdam weer opgestart na 'vreemde geur'
12 december 07:57Kerstborrel van bedrijf gaat in rook op
RSS.