menu
zoek

Nieuws Rotterdam

Meerdere aanhoudingen in onderzoek naar vuurwapens

maandag 18 november 2024, 17:50 uur

Maandag 18 november heeft de politie in een onderzoek naar vuurwapenbezit dertien aanhoudingen verricht. Hierbij zijn er meerdere vuurwapens, (nep)geld en een kleine hoeveelheid verdovende middelen aangetroffen.

Onder leiding van de officier van justitie van het Openbaar Ministerie is er begin oktober een onderzoek gestart dat zich richt op een groep jongeren die zich schuldig maken aan bedreigingen, zowel on- als offline. Via beeld maar ook via muziek, uiten zij dreigementen tegen anderen. Hierbij waren regelmatig (nep)vuurwapens te zien. Aanhoudingen De politie van het district Rotterdam-Stad heeft vanochtend op tien verschillende plekken in Rotterdam en Bergschenhoek maar liefst dertien aanhoudingen verricht, waaronder drie minderjarigen van 13, 15 en 16 jaar. Verder bestaan de aanhoudingen uit vier mannen van 18 jaar, twee van 19 jaar, één van 21, één vrouw van 29 jaar en twee mannen met de leeftijden van 38 en 42 jaar. Tijdens de doorzoekingen van de woningen van de verdachten, is er één vuurwapen aangetroffen, drie nepvuurwapens, een precisielaser voor een vuurwapen en een zwaard. Daarnaast werd er in een doos een grote hoeveelheid (vals)geld aangetroffen en een kleine hoeveelheid verdovende middelen. Bij een fouillering op straat, werd bij één van de mannen ook een vuurwapen aangetroffen. Het onderzoek gaat onvermoeid verder en meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.


» Politie.nl



dinsdag 19 november 2024, 00:39 uur
Politie arresteert dertien mensen in vuurwapenonderzoek in omgeving Rotterdam
NU.nlDe politie heeft maandag dertien mensen gearresteerd in een onderzoek naar vuurwapenbezit in Rotterdam en Bergschenhoek. Meerdere wapens, drugs en geld zijn in beslag genomen.
» NU.nl
maandag 18 november 2024, 18:48 uur
Vuurwapens, zwaard en drugs gevonden: 13 aanhoudingen in groot onderzoek
RTV RijnmondDe politie heeft maandag dertien aanhoudingen gedaan in een onderzoek naar vuurwapenbezit. Meerdere vuurwapens, (nep)geld en drugs zijn gevonden op verschillende plekken in Rotterdam en Bergschenhoek. Onder andere drie minderjarigen van 13, 15 en 16 zijn opgepakt.
» RTV Rijnmond



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: RTV Rijnmond

Meer nieuws uit Rotterdam

22 januari 19:39Lange celstraf geëist na moord op Hagenaar: 'Het ziet eruit als afrekening'
22 januari 11:27Zo pakte Feyenoord 24 jaar geleden een punt tegen het grote Bayern München
21 januari 15:31Golden Earring treedt nog één keer op tijdens afscheidsconcert in Rotterdam Ahoy
20 januari 19:35Vijftien verdachten aangehouden voor aanslagen met explosieven
19 januari 10:57Vermiste Daniela (16) uit Rotterdam is terecht
18 januari 14:26Veel schade in Rotterdamse straat na explosie bij woning en schoten op straat
17 januari 21:55Zeges voor koploper FC Volendam en ADO Den Haag, nederlaag voor Excelsior bij Cambuur
17 januari 16:56Originele manieren om je zondagochtend in te vullen in Rotterdam!
16 januari 14:14Verdachte van drie fatale schietpartijen in Rotterdam blijft langer vastzitten
16 januari 10:48Brandstichting - Vergiliusstraat - Rotterdam
16 januari 06:27Explosie bij tabakwinkel
15 januari 15:14Celstraf voor racistische leuzen op Erasmusbrug: 'Verdachten wilden land alleen voor blanken'
15 januari 13:53Verdachte schutter IJsselmonde zegt tijdens verhoren 'bijna niets' tegen politie
14 januari 20:06Mannen opgepakt voor oplichten douane
14 januari 15:10Verdachten aangehouden voor brand in woning van Rotterdamse wethouder Achbar
14 januari 13:41Politie ziet mogelijk toch verband tussen twee explosies bij woningen in Rotterdam
14 januari 10:18Rechtszaak Inez Weski begint zonder haar: ‘Belasting moet zo min mogelijk zijn’
14 januari 08:18Ongeluk in tunnel: snelweg weer open en vertraging neemt af
13 januari 17:18Vermiste Marjolein overleden, lichaam gevonden in Rotterdam
13 januari 12:13Twee verdachten aangehouden na explosie bij woning
RSS.