Nicolette van Dam: Geen spijt van fakenews over goudjakhals
dinsdag 3 juli 2018, 09:02 uurRUURLO - Nicolette van Dam heeft er geen spijt van dat ze nepnieuws heeft verspreid om de schijnwerper te richten op de teek en de gevolgen van een beet. Niet dat de televisiepresentatrice zelf beschikbaar is om het toe te lichten.
» de Gelderlander
maandag 2 juli 2018, 10:48 uur
Het bericht dat er een goudjakhals zou zijn gezien in de bossen bij Ruurlo in de Achterhoek is fake. Dat meldde tv-presentatrice Nicolette van Dam, die het filmpje 20 juni plaatste, afgelopen weekeinde op Instagram. Wolvenkenner Leo Linnartz voelt zich voor de gek gehouden door Van Dam.
Wolvenkenner niet blij met nep-video Nicolette van Dam over goudjakhals

maandag 2 juli 2018, 00:03 uur
RUURLO - Het bericht dat er een goudjakhals zou zijn gezien in de bossen bij Ruurlo in de Achterhoek is fake. Dat meldde tv-presentatrice Nicolette van Dam, die het filmpje 20 juni plaatste, afgelopen weekeinde op Instagram. Wolvenkenner Leo Linnartz voelt zich voor de gek gehouden door Van Dam.
Wolvenkenner niet blij met nep-video Nicolette over goudjakhals

Meer nieuws uit Ruurlo
