Peter Gillis in hoger beroep tegen gevangenisstraf
vrijdag 8 mei 2026, 15:08 uurPeter Gillis gaat in hoger beroep tegen de gevangenisstraf en de boete die hij kreeg opgelegd wegens belastingontduiking. Dat laat zijn advocaat weten. De realityster werd donderdag door de rechtbank in Den Bosch veroordeeld tot anderhalf jaar cel en een boete van 1,3 miljoen euro voor een te late belastingaangifte.
» 1Limburg
vrijdag 8 mei 2026, 14:34 uur
Peter Gillis gaat in hoger beroep tegen de gevangenisstraf en de boete die hij donderdag kreeg opgelegd wegens belastingontduiking. Dat laat zijn advocaat vrijdag aan het ANP weten. De rechtbank in Den Bosch veroordeelde de realityster, bekend van de tv-serie Massa is Kassa, tot een celstraf van anderhalf jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk.
Peter Gillis in hoger beroep tegen vonnis in belastingfraudezaak
vrijdag 8 mei 2026, 14:30 uur
Peter Gillis gaat in beroep tegen de gevangenisstraf en de boete die hij donderdag kreeg opgelegd wegens belastingontduiking. Dat laat zijn advocaat vrijdag aan het ANP weten. De rechtbank in Den Bosch veroordeelde de realityster, bekend van de tv-serie Massa is Kassa, tot een celstraf van anderhalf jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk.
Peter Gillis vecht celstraf en miljoenenboete aan in hoger beroep
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: 1Limburg
Foto: de Telegraaf