Vijf verdachten aangehouden na steekincident
donderdag 11 februari 2021, 12:32 uurIn de buurt van een camping aan de Molendreef in Schijf zijn woensdag rond 19.30 uur drie mannen en twee vrouwen aangehouden. Zij worden ervan verdacht betrokken te zijn bij een steekincident dat een uur eerder plaatsvond. De vijf zijn ingesloten in een politiecellencomplex.
Waar: Molendreef in Schijf
Bij de politie kwam rond 18.30 uur een melding binnen van een ruzie met het steekincident tot gevolg. Een man en een vrouw die op de camping verblijven zouden zijn gestoken door de verdachten. De twee raakten niet levensgevaarlijk gewond. Na behandeling van hun verwondingen konden zij weer naar huis. De twee hebben aangifte gedaan bij de politie. De mogelijke aanleiding zou een eerder conflict zijn. Dat wordt onderzocht door de politie. De vijf verdachten worden gehoord door de recherche. Ze hebben de nacht doorgebracht in een cel en zitten nog vast. Het gaat om drie mannen van 21, 22 en 42 jaar. De vrouwen zijn 18 en 20. Alle verdachten verblijven vermoedelijk ook op de camping.
Geweld/Mishandeling/Bedreiging in Schijf
» Politie.nl
Kaart nieuws Schijf. Locatie nieuws: 51.50600 / 4.56527 Molendreef
Molendreef in Schijf
donderdag 11 februari 2021, 06:32 uur
Drie mannen en twee vrouwen zij woensdagavond In de buurt van een camping aan de Molendreef in Schijf aangehouden. Het vijftal, drie mannen van 21, 22 en 42 jaar en twee vrouwen van 18 en 20 jaar, wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij een steekpartij een uur eerder. Bij de steekpartij raakten twee mensen gewond.
Drie mannen en twee vrouwen aangehouden voor steekpartij bij camping in Schijf

woensdag 10 februari 2021, 19:26 uur
SCHIJF - Twee personen zijn woensdagavond gewond geraakt bij een steekpartij nabij een camping aan de Molendreef in Schijf. Er zijn vijf verdachten aangehouden.
Twee gewonden bij steekpartij nabij camping in Schijf, vijf verdachten aangehouden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Schijf
