menu
zoek

Nieuws Schinveld

Politie zoekt eigenaar van twee overleden honden

dinsdag 29 december 2020, 12:32 uur

De politie is op zoek naar de eigenaar van de twee honden die zondagmiddag in het Schinveldse bos door wandelaars zijn aangetroffen. De dieren zijn niet gechipt en daardoor is de eigenaar niet traceerbaar. De politie wil achterhalen waar de honden vandaan komen en wie de eigenaar is om vervolgens te onderzoeken wat er met de dieren is gebeurd.

Waar: Munsterweg in Schinveld

De beide dieren lagen vlak naast elkaar aan de rand van een onverhard bospad in het Schinveldse bos. Het pad komt uit op de Munsterweg. De dieren lagen na ongeveer 250 meter vanaf de Munsterweg in het bos. Het is nog onbekend hoe de honden om het leven zijn gekomen en ook is nog onduidelijk of er sprake is van geweldgebruik. Het gaat om een witte Golden Retriever en een donkere hond, een kruising, vermoedelijk tussen een Golden Retriever en een Herdershond. Omdat het gebied grenst aan Duitsland is ook de Duitse politie geïnformeerd. Mensen die weten waar de honden vandaan komen of weten wie de eigenaren zijn worden verzocht dit door te geven aan de politie. Dat kan via telefoonnummer 144.  

Dierenmishandeling in Schinveld

» Politie.nl


Kaart nieuws Schinveld. Locatie nieuws: 50.96382 / 5.99679 Munsterweg
Munsterweg in Schinveld


dinsdag 29 december 2020, 14:35 uur
Twee dode honden gedumpt in Limburgse bossen, politie op zoek naar eigenaar
de TelegraafDe Limburgse dierenpolitie is op zoek naar de eigenaar van twee in het bos bij Schinveld gedumpte dode honden. De twee teefjes, één bruin met zwarte hond en één blonde Golden Retriever, zijn volgens een medewerker van de dierenambulance met geweld om het leven gebracht.
» de Telegraaf
dinsdag 29 december 2020, 12:07 uur
1Lunch: Gevonden honden mogelijk door geweld omgekomen
1LimburgTwee dode honden gevonden in Schinveld, Born massaal in actie voor ernstige zieke Daan en 2020 in foto's. Dit en meer in de 1Lunch.
» 1Limburg
dinsdag 29 december 2020, 12:03 uur
Twee 'met geweld omgebrachte' honden gedumpt in Schinveld
Hart van NederlandDe dierenpolitie in Limburg is op zoek naar de eigenaar van twee in het bos bij Schinveld dood gevonden honden. De twee teefjes, één bruin met zwarte hond en één blonde Golden Retriever, zijn volgens een medewerker van de dierenambulance “kort voor ze gevonden werden met geweld gedood en daar gedumpt”.
» Hart van Nederland
dinsdag 29 december 2020, 09:47 uur
Twee dode honden gevonden in Schinveld
1LimburgDe Dierenpolitie Limburg vraagt op Facebook om informatie over twee dode honden in Schinveld.
» 1Limburg



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: 1Limburg
Foto: 1Limburg
Foto: Hart van Nederland

Meer nieuws uit Schinveld

31 maart 13:31Drie mannen in Schinveld en Eygelshoven aangehouden voor stelen van Duitse en Belgische voertuigen
12 augustus 08:54Bewoner schiet in de lucht bij geëscaleerde burenruzie
12 juni 20:55Twee gewonden bij schietincident in Schinveld
10 juni 17:35Sloopkraan ingezet voor bluswerkzaamheden brand Brunssum
8 maart 12:011Lunch: Veel vragen over ontploffing Schinveld
28 februari 21:17Scooterrijder gewond na aanrijding met auto
13 januari 17:34Dood gevonden honden in Schinveld met geweld verdronken, baasje nog spoorloos
29 december 14:35Twee dode honden gedumpt in Limburgse bossen, politie op zoek naar eigenaar
27 november 19:05Onderzoek na melding schietincident
20 april 23:34Man gewond bij steekpartij Schinveld, verdachten spoorloos
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?