Exctinction Rebellion blokkeert ingangen op Schiphol
vrijdag 18 december 2020, 11:18 uurZo’n dertig actievoerders van Extinction Rebellion blokkeren vrijdagochtend twee ingangen op Schiphol. De actiegroep is het niet eens met de voorkeursbehandeling die de luchthaven in de coronacrisis zou krijgen.
» Hart van Nederland
vrijdag 18 december 2020, 10:54 uur
SCHIPHOL - De Koninklijke Marechausssee heeft op Schiphol veertien actievoerders van Extinction Rebellion aangehouden. Ze blokkeerden twee ingangen van Schiphol Plaza. De luchthaven moet volgens de klimaatactivisten op slot vanwege 'de voorkeursbehandeling van Schiphol in de coronacrisis'.
14 actievoerders van Extinction Rebellion aangehouden voor blokkade Schiphol

vrijdag 18 december 2020, 10:29 uur
De Koninklijke Marechaussee heeft veertien demonstranten van Extinction Rebellion aangehouden. Dat bevestigt een woordvoerder. Ze blokkeerden tijdens hun klimaatprotest de toegang tot de vertrekhal van Schiphol door zich met één hand vast te lijmen aan onder meer de draaideuren en weigerden te vertrekken.
Actievoerders Extinction Rebellion gearresteerd op Schiphol

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H
Foto: Hart van Nederland
Meer nieuws uit Schiphol
