menu
zoek

Nieuws Steenbergen

Automobilist rijdt stal in en wordt aangehouden

zaterdag 20 september 2025, 11:00 uur

De politie heeft in de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 september, rond 04.00 uur, een 23-jarige man uit Wouw aangehouden, omdat hij onder invloed van alcohol of drugs reed. De man belandde met zijn auto in een stal aan de Boomdijk in Steenbergen.

Waar: Boomdijk in Steenbergen

De bestuurder verloor de macht over het stuur, reed door de stenen muur van de stal en kwam uiteindelijk tot stilstand tegen een landbouwvoertuig. Zijn auto raakte daarbij volledig total-loss. De bestuurder was onder invloed en bracht daarmee niet alleen zichzelf, maar ook anderen in gevaar. Hij is daarom aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Daar kreeg hij een rijverbod opgelegd. De officier van justitie zal later beslissen of zijn rijbewijs wordt ingehouden of teruggegeven.


» Politie.nl

Kaart nieuws Steenbergen. Locatie nieuws: 51.56069 / 4.34769 Boomdijk
Boomdijk in Steenbergen


zaterdag 20 september 2025, 11:25 uur
Alwéér rijdt automobilist stal van Jan binnen: 'Niet gevaarlijk hier'
Omroep BrabantEen 23-jarige man uit Wouw is vrijdagnacht met zijn auto een stal aan de Boomdijk in Steenbergen binnengereden. Hij werd door de politie aangehouden omdat hij onder invloed was. Het is de tweede keer in één week dat een auto de schuur binnenrijdt, en zelfs al de zevende keer in totaal.
» Omroep Brabant
zaterdag 20 september 2025, 11:10 uur
Voor de tweede keer deze week ramt auto een schuur in Steenbergen: bestuurder (23) onder invloed
BN DeStemVoor de tweede keer in één week is in Steenbergen een auto tegen dezelfde schuur gereden. De 23-jarige bestuurder, een man uit Wouw, reed onder invloed van alcohol of drugs toen het mis ging. De man is aangehouden.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Steenbergen

4 december 21:15Marrit Steenbergen wint twee keer goud in Europees record op EK zwemmen
4 december 20:21Astrid belde politie voor modder op weg, half uur later overleed vrouw (21)
17 november 20:10Overvaller had niet op herdershond gerekend wanneer hij man bedreigt in Steenbergen
22 oktober 06:00Noordenveld mag moeder, kinderen en paarden niet uit huis en stal wegsturen
6 oktober 15:03Door Israël opgepakte Osman Tastan (62) uit Steenbergen sluit familie weer in de armen
2 oktober 09:16'We zijn ontvoerd': Brabanders vast na Israëlische actie tegen hulpschepen
20 september 11:25Alwéér rijdt automobilist stal van Jan binnen: 'Niet gevaarlijk hier'
10 september 06:34Schuur brandt uit in woonwijk in Steenbergen
31 augustus 17:51Automobilist rijdt 189 km/u op de A4 bij Steenbergen en moet auto inleveren
2 augustus 08:35Marrit Steenbergen en Milou van Wijk naar halve finale 50 meter vrije slag
18 mei 13:35Man (35) aangehouden met wapen, verstopte pistool in de bosjes
17 april 16:31Veroordeelde vader en zoon slaan op de vlucht en worden opgepakt in Spanje
17 april 06:13Clubicoon overhandigt beker Go Ahead • Dynamo zet eerste stap
14 april 08:41Adrie Steenbergen reikt beker uit aan Mats Deijl bij winst voor Go Ahead Eagles in finale
11 april 11:07Op één dag 760 hardrijders geflitst in West-Brabant
9 december 15:05Nicky S. krijgt in hoger beroep twee jaar langer cel voor speciekuipmoord, zijn ex een jaar extra
23 november 20:21Na loodzware periode komt voetbaldroom van Ryan (8) uit bij Go Ahead Eagles: ‘Kippenvel’
4 november 16:59Johan werd in stukken gezaagd, OM eist zware straffen en twee maal tbs
4 november 00:12Oud-premier Lubbers (CDA) koos voor euthanasie, staat in nieuwe biografie
19 september 14:52Man aangevallen in park in Steenbergen, slachtoffer verstopt zich in sloot
RSS.