Zierikzeese wethouder Cees van den Bos (SGP) wordt burgemeester van Urk
donderdag 2 juli 2020, 20:07 uurCees van den Bos uit Bruinisse verhuist van het ene vissersdorp naar het andere vissersdorp. Van den Bos, nu nog werkzaam als wethouder van Schouwen-Duiveland is door de Urker gemeenteraad voorgedragen als nieuwe burgemeester.
» Omroep Zeeland
donderdag 2 juli 2020, 19:50 uur
URK - Cees van den Bos (SGP) uit Bruinisse wordt de nieuwe burgemeester van Urk. Dat heeft de vertrouwenscommissie bekend gemaakt na een besloten vergadering van de gemeenteraad in Urk. De 40-jarige Van den Bos is sinds 2014 wethouder sociale zaken op Schouwen-Duiveland.
Wethouder Cees van den Bos (SGP) van Schouwen-Duiveland wordt nieuwe burgemeester van Urk

donderdag 2 juli 2020, 19:49 uur
Cees van den Bos uit Bruinisse (Zeeland) wordt de nieuwe burgemeester van Urk. Dat heeft voorzitter Meindert Bakker van de vertrouwenscommissie vanavond bekend gemaakt na een besloten vergadering van de gemeenteraad. Van den Bos (39) is nu nog wethouder van Schouwen-Duiveland.
Cees van den Bos (SGP) uit Zeeland nieuwe burgemeester van Urk: ‘Ik heb wat met de mentaliteit’

donderdag 2 juli 2020, 19:47 uur
Cees van den Bos (SGP) uit het Zeeuwse Bruinisse wordt zeer waarschijnlijk de nieuwe burgemeester van Urk. De vertrouwenscommissie van de gemeenteraad heeft hem donderdagavond voorgedragen, als opvolger voor Pieter van Maaren die vorig jaar naar Zaltbommel vertrok. Het zou voor het eerst zijn dat Urk een SGP-burgemeester krijgt.
Cees van den Bos (SGP) voorgedragen als nieuwe burgemeester van Urk

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Zeeland
Meer nieuws uit Urk
