Bezoekers verlaten huilend bioscoopzaal na première Slag om de Schelde
dinsdag 15 december 2020, 12:48 uurGeen volle rode loper, geen volle zalen, geen glaasje champagne en minder bekende Nederlanders dan gehoopt. De première van de Slag om de Schelde in Vlissingen gisteren was sober, maar de bezoekers die de film zagen waren wel onder de indruk.
» Omroep Zeeland
maandag 14 december 2020, 22:54 uur
Een hele dag première van de oorlogsfilm ‘De Slag om de Schelde’ in CineCity in Vlissingen. Het werd een coronafeest met maximaal dertig bezoekers per zaal en de verwachting dat nog deze week alle bioscopen de deuren zouden moeten sluiten.
Deze film geeft een gevoel van Zeeuwse trots

maandag 14 december 2020, 13:45 uur
Filmproducent Alain de Levita zit midden in de wereldpremière van zijn epische oorlogsfilm De Slag Om De Schelde in Vlissingen als hij het nieuws over de lockdown hoort. ,,We zijn hier de hele dag bezig met een reeks vertoningen. De film wordt vandaag dertig keer gedraaid in het CineCity-bioscoop met telkens dertig mensen in de zaal.
Release dure oorlogsfilm wéér uitgesteld: ‘Iedereen is de gebeten hond’

maandag 14 december 2020, 10:26 uur
Wat voor maatregelen premier Rutte ook gaat aankondigen vanavond tijdens zijn toespraak vanuit het torentje, the show must go on in Vlissingen. De premières van de Zeeuwse oorlogsfilm in bioscoop CineCity gaan vandaag sowieso door, melden de producent Levitate Film en de distributeur September Film.
Première oorlogsfilm Slag om de Schelde gaat door, ondanks mogelijke maatregelen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Zeeland
Foto: Omroep Zeeland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Vlissingen
