Man gewond na steekincident
woensdag 20 september 2023, 10:50 uurNa een onderling conflict tussen twee personen is dinsdag 19 september 2023 een man gewond geraakt. Hij is meegenomen naar het ziekenhuis. Er is een verdachte aangehouden.
Waar: Bloemenlaan in Vlissingen
Rond 22.20 uur ontvingen agenten een melding van een steekincident aan de Sterkenburg. Als agenten ter plaatse komen treffen zij een 24-jarige man uit Vlissingen aan die gewond is geraakt. Hij verklaart dat het incident in een woning aan de Bloemenlaan heeft plaatsgevonden. Agenten gaan naar de woning en treffen daar een 50-jarige vrouw uit Vlissingen aan. Zij wordt aangehouden als verdachte en meegenomen naar het politiebureau. De woning is verzegeld en als plaats delict bestempeld. Specialisten van de Forensische Opsporing zullen woensdag nog onderzoek doen.
» Politie.nl
Kaart nieuws Vlissingen. Locatie nieuws: 51.45035 / 3.57430 Bloemenlaan
Bloemenlaan in Vlissingen
dinsdag 19 september 2023, 23:07 uur
In een woning aan de Bloemenlaan in Vlissingen is vanavond een 50-jarige vrouw aangehouden in verband met een steekincident. Het slachtoffer is een 24-jarige man, hij is behandeld door ambulancepersoneel. De man werd door de politie aangetroffen aan de Sterkenburg.
Man (24) gestoken in Vlissingen, vrouw (50) aangehouden

dinsdag 19 september 2023, 22:30 uur
VLISSINGEN - Dinsdagavond 19 september rond 22.30 uur heeft de politie een aanhouding gedaan in een woning aan de Bloemenlaan in Vlissingen.
Verdachte van steekincident aangehouden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: PZC
Meer nieuws uit Vlissingen
