menu
zoek

Nieuws Volkel

Overlast van de F-35 is een noodzakelijk kwaad

dinsdag 2 augustus 2022, 07:10 uur

De nieuwe F-35-straaljagers zorgen voor veel geluidsoverlast. Bij de militaire vliegbasis Volkel is het aantal klachten over lawaai verdrievoudigd. De stelling:

» de Gelderlander




dinsdag 2 augustus 2022, 06:27 uur
F-35 geeft hard visitekaartje af: drie keer zoveel klachten uit omgeving Volkel
de StentorDe F-35’s op de militaire vliegbasis Volkel zorgen voor aanzienlijk meer geluidsoverlast. In de eerste maand dat de straaljagers vanaf de basis vliegen, is het aantal klachten vanuit de regio verdrievoudigd.
» de Stentor
dinsdag 2 augustus 2022, 06:00 uur
F-35 geeft hard visitekaartje af: drie keer zoveel klachten uit omgeving Volkel
Brabants DagbladVOLKEL - De F-35’s op de militaire vliegbasis Volkel zorgen voor aanzienlijk meer geluidsoverlast. In de eerste maand dat de straaljagers vanaf Volkel vliegen, is het aantal klachten vanuit de regio verdrievoudigd.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Volkel

29 november 17:03Kamer wil meer weten over moderniseren van kernwapens, die mogelijk ook in Volkel liggen
6 oktober 08:03Klachtenregen over vliegbasis Volkel en F-35 houdt aan
2 augustus 07:10Overlast van de F-35 is een noodzakelijk kwaad
19 juli 16:30Humor helpt Woensdrecht door snikhete dag: ’Gewoon niet aan denken...’
1 juli 15:34F-35’s nu ook op Vliegbasis Volkel gestationeerd
25 februari 14:32Militaire vliegtuigen te horen boven Brabant: F-16's van vliegbasis Volkel ingezet in Oost-Europa
13 november 10:30F-16’s van Volkel oefenen twee weken in Italië, minder lawaai boven regio
27 oktober 08:59F-16's Volkel gaan weer ’s avonds de lucht in
20 oktober 14:17Demonstranten graven gat en kruipen onder hek door op vliegbasis Volkel: aanhoudingen verricht
14 oktober 16:25Mishandelingen buiten festivalterrein ook voor organisatie van FestyLand een raadsel
10 oktober 18:15Vroeger einde FestyLand drukt feestvreugde niet: ‘We gaan afteren’
28 september 15:08Man nuttigt te veel alcohol en botst met auto tegen boom in Volkel
16 augustus 21:08Appartement verwoest bij felle brand in Volkel, bewoners geëvacueerd
4 juni 19:02Weer gaat het mis bij glijbaan op BillyBird Park Hemelrijk: vrouw gewond
6 mei 10:23Vliegbasis Volkel breekt oefening in Portugal af vanwege Covid-19-besmettingen
16 januari 20:56Nieuwsoverzicht | Inderdaad kernwapens op vliegbasis Volkel - Restaurant gaat zondag toch niet open
10 november 20:30In minder dan een kwartier van Leeuwarden naar Volkel: F-35 op missie in eigen land
30 oktober 14:58F-35's verhuizen voor verplaatsingsoefening even van Leeuwarden naar Volkel
16 oktober 17:04NAVO-topman bij 'nucleaire oefening' op vliegbasis Volkel
4 augustus 10:58Drugsafval gevonden op spottersplaats vliegveld Volkel, lag er mogelijk al ruim een week
RSS.