Onderzoek naar conflict in Vught draait volop
zondag 1 augustus 2021, 14:04 uurNa het conflict van gisterenmiddag aan de Wederiksingel heeft zich nog altijd geen slachtoffer bij ons gemeld. De drie verdachten die gisteren op de A12 werden aangehouden zitten nog vast. Zij zullen vandaag verhoord worden. Het zijn drie mannen van 21 en 23(2) jaar uit ’s-Gravenhage.
Waar: Madeliefstraat in Vught
Conflict Rond 15.00 uur gisterenmiddag kregen we door dat er een conflict had gespeeld tussen meerdere personen aan de Wederiksingel waarbij mogelijk ook zou zijn geschoten en iemand gewond was geraakt. Toen collega’s ter plaatse kwamen was er niemand meer aanwezig. Het incident riep de nodige vraagtekens op waarop we een onderzoek zijn gestart. In de omgeving van de Wederiksingel en de Madeliefstraat werd uitgebreid sporen onderzoek gedaan. Daarnaast hebben we met getuigen en buurtbewoners gesproken en werden verschillende camerabeelden opgevraagd en uitgekeken. Daaruit bleek dat er na het incident twee personenauto’s waren weggereden. Een van die auto’s werd later op de A12 gesignaleerd. Na het negeren van een stopteken en een korte achtervolging eindigde de auto van de verdachten in de vangrail. De verdachten werden door de collega’s van de Landelijke Eenheid aangehouden. Alle drie de verdachten zijn inmiddels aan onze recherche overgedragen voor verder onderzoek.
Onderzoek Het onderzoek naar het conflict is nog volop bezig, daarin wordt ook onderzocht of er nu daadwerkelijk is geschoten. We weten dat er een jongeman gewond is geraakt nadat hij in het gezicht is geslagen. Hij is gewond de buurt is ingelopen en naar hem zijn we nog steeds op zoek. Ook naar de andere auto wordt nog gezocht. Neem contact op We willen uiteraard nog steeds heel graag met het slachtoffer spreken en hopen dat hij alsnog contact met ons opneemt. Zijn kant van het verhaal kan ons meer duidelijkheid geven in het onderzoek. Ook de oproep voor de buurt blijft staan: Heeft u zaterdagmiddag een jongeman van begin 20, met een licht getinte huidskleur in een donker trainingspak met blauwe tinten gewond door de straat zien lopen en hebben wij nog niet met u gesproken? Laat het ons dat weten via 0900-8844. Of heeft u andere belangrijke informatie voor ons? We horen het graag! Alle informatie is welkom.
» Politie.nl
Kaart nieuws Vught. Locatie nieuws: 51.64080 / 5.27659 Madeliefstraat
Madeliefstraat in Vught
zondag 1 augustus 2021, 15:02 uur
Na het conflict zaterdagmiddag in Vught, dat er uiteindelijk toe leidde dat een auto op de vlucht voor de politie crashte op de A12 bij Zoetermeer, heeft zich nog altijd geen slachtoffer gemeld. Dat meldt de politie zondag. De drie zaterdag op de A12 aangehouden verdachten zitten nog vast. De mannen van 21 en 23 uit Den Haag worden zondag verhoord.
Politie roept slachtoffer geweldpleging Vught op zich te melden

zondag 1 augustus 2021, 14:52 uur
Het slachtoffer van een heftige ruzie aan de Wederiksingel in Vught zaterdagmiddag heeft zich nog altijd niet gemeld. Dat meldt de politie zondag. Bij het conflict zijn mogelijk schoten gelost.
Slachtoffer van heftig conflict in Vught heeft zich nog steeds niet gemeld

zondag 1 augustus 2021, 14:26 uur
VUGHT - De drie mannen die zaterdagmiddag na een wilde achtervolging op de A12 bij Zoetermeer zijn aangehouden, zitten nog vast. Het gaat om een man van 21 en twee mannen van 23 jaar uit Den Haag. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij een incident eerder die dag in Vught.
Drie Hagenaren vast voor incident in Vught, gewonde man nog altijd zoek

zondag 1 augustus 2021, 14:26 uur
De drie mannen die zaterdagmiddag na een wilde achtervolging op de A12 bij Zoetermeer zijn aangehouden, zitten nog vast. Het gaat om een man van 21 en twee mannen van 23 jaar uit Den Haag. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij een incident eerder die dag in Vught.
Drie Hagenaren vast voor incident in Vught, gewonde man nog altijd zoek

zaterdag 31 juli 2021, 22:13 uur
VUGHT - Bij bewoners van de Madeliefstraat in Vught zit de schrik er best in. Op het parkeerplaatsje aan het begin van de straat is zaterdagmiddag ‘iets’ gebeurd. Niemand weet precies wat, maar er is een bloedspoor en het politieonderzoek duurt tot in de avond. ,,Dit is geen prettig idee hoor, de buurt verandert.”
Geschoten of geslagen? Er is in ieder geval bloed; Vught in de ban van ‘incident’

zaterdag 31 juli 2021, 22:05 uur
VUGHT - Bij bewoners van de Madeliefstraat in Vught zit de schrik er best in. Op het parkeerplaatsje aan het begin van de straat is zaterdagmiddag ‘iets’ gebeurd. Niemand weet precies wat, maar er is een bloedspoor, een link met een gecrashte auto op de A12 en het politieonderzoek duurt tot in de avond.
Geschoten of geslagen? Er is in ieder geval bloed; Vught in de ban van ‘incident’

zaterdag 31 juli 2021, 21:01 uur
Na een vechtpartij en mogelijke schietpartij in Vught, zijn vanmiddag drie mannen met hun auto achtervolgd door de politie. Ze crashten bij Zoetermeer op de snelweg. Het slachtoffer in de zaak is gewond, maar nog altijd zoek.
Nieuwsoverzicht | Muziekschool blijkt illegaal bordeel - Boete dreigt voor kermis in eigen tuin

zaterdag 31 juli 2021, 18:29 uur
Op de A12 in de richting van Den Haag is bij Zoetermeer rond 15.30 uur een auto tegen de vangrail gecrasht waarvan de bestuurder op de vlucht ging na een stopteken van de politie. Die was naar de auto op zoek na een melding van een ruzie in Vught, eerder op de middag. De drie inzittenden zijn door gewapende agenten aangehouden.
Zware crash na vlucht voor politie op A12: drie inzittenden aangehouden

zaterdag 31 juli 2021, 17:53 uur
VUGHT - Na een ‘incident’ in Vught is zaterdagmiddag een vluchtauto achtervolgd en uiteindelijk gecrasht op de A12 bij Zoetermeer. Drie inzittenden werden midden op de snelweg ingerekend. Getuigen spraken van een mogelijke schietpartij in Vught, maar de politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd.
Mogelijk geschoten in Vught, drie verdachten achtervolgd en gecrasht op A12 bij Zoetermeer

zaterdag 31 juli 2021, 17:16 uur
In de Madeliefstraat in Vught hebben zaterdagmiddag een aantal mensen het met elkaar aan de stok gekregen. Er zou ook geschoten zijn, maar dit kan volgens de politie nog niet bewezen worden. Wel kon ze bevestigen dat de drie inzittenden van een wagen die later deze middag op de snelweg A12 bij Zoetermeer tegen een vangrail was gereden, bij het conflict betrokken zouden zijn geweest.
Auto tegen vangrail na achtervolging door politie en ruzie in Vught

zaterdag 31 juli 2021, 15:08 uur
VUGHT - Na een ‘incident’ in Vught is zaterdagmiddag een vluchtauto achtervolgd en uiteindelijk gecrasht op de A12 bij Zoetermeer. Drie inzittenden werden midden op de snelweg ingerekend. Getuigen spraken van een mogelijke schietpartij in Vught, maar de politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd.
Mogelijk geschoten in Vught, drie verdachten achtervolgd en gecrasht op A12

zaterdag 31 juli 2021, 15:08 uur
VUGHT - Na een ‘incident’ in Vught is zaterdagmiddag een vluchtauto achtervolgd en uiteindelijk gecrasht op de A12 bij Zoetermeer. Drie inzittenden werden midden op de snelweg ingerekend. Getuigen spraken van een mogelijke schietpartij in Vught, maar de politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd.
Mogelijk geschoten in Vught, drie verdachten achtervolgd en gecrasht op A12 bij Zoetermeer

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Vught
