menu
zoek

Nieuws Waalwijk

Oosterhouter na achtervolging aangehouden

zaterdag 17 december 2022, 11:18 uur

De politie heeft vrijdag 16 december jl. omstreeks 20.00 uur op de Diepenbrocksingel na een achtervolging en zoekactie een 19-jarige Oosterhouter aangehouden nadat hij tijdens een politiecontrole met zijn auto was weggereden. Daarbij reed hij bijna een voetganger aan. Zijn rijbewijs is ingevorderd.

Waar: Reigerbosweg in Waalwijk

Agenten zagen vrijdagavond op de Reigerbosweg een auto met gedoofde lichten de parkeerplaats van een winkel oprijden. Ze zagen dat de bestuurder onderuit gezakt in zijn auto bleef zitten. De dienders besloten een controle in te stellen om te onderzoeken of er mogelijke sprake zou zijn van het dealen van drugs. De bestuurder had een joint in zijn handen. Hij deed zijn raam een klein stukje open en overhandigde zijn rijbewijs. Vervolgens startte hij de motor en maakte aanstalten om weg te rijden. De agent sloeg daarop met zijn wapenstok de ruit kapot. Piepende banden De verdachte reed vervolgens met piepende banden weg en raakte daarbij bijna een vrouw die naast een auto stond. Er ontstond een achtervolging. De verdachte liet uiteindelijk zijn auto met geopend portier achter op de Diepenbrocksingel waarna hij zich verstopte in de bosschages en werd aangehouden. Hij wordt verdacht van gevaarlijk rijgedrag en het niet voldoen aan een bevel of vordering. De auto is in beslag genomen en wordt onderzocht.


» Politie.nl

Kaart nieuws Waalwijk. Locatie nieuws: 51.69430 / 5.06886 Reigerbosweg
Reigerbosweg in Waalwijk


zaterdag 17 december 2022, 11:47 uur
Man (19) aangehouden na achtervolging en raakt rijbewijs kwijt
Omroep BrabantEen automobilist van 19 uit Oosterhout is vrijdagavond na een achtervolging door de politie aangehouden. Hij was tijdens een controle in Waalwijk weggereden. Hierbij raakte hij bijna een vrouw.
» Omroep Brabant
vrijdag 16 december 2022, 21:57 uur
Automobilist negeert stopteken en rijdt ervandoor in Waalwijk, na korte achtervolging aangehouden
Brabants DagbladWAALWIJK - Een automobilist is vrijdagavond na een korte achtervolging aangehouden in Waalwijk. De bestuurder kreeg een stopteken bij de Piet Klerkx, maar reed door.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Waalwijk

22 december 14:41Bestuurder lichtgewond nadat hij van de weg raakt op A59 bij Waalwijk: auto op zijn kant
19 december 17:42SC Heerenveen treft RKC Waalwijk in achtste finales van KNVB-beker
15 december 14:14Man bekneld bij bedrijfsongeval in Waalwijk, collega schiet te hulp
13 december 16:02Rechtbank zet streep door nieuwe haven Waalwijk, randweg mag ook niet
29 november 09:39112-nieuws: Drugsafval gevonden in Rucphen • Bewoner raakt gewond bij brand in woning Waalwijk
27 november 11:07Wielerkoers ZLM Tour eindigt volgend jaar in Waalwijk
16 november 12:20A58 bij Tilburg weer open na twee ernstige ongelukken met vier gewonden
7 november 06:30Molotovcocktail zorgt voor brand in Waalwijk, politie houdt verdachte aan op parkeerplaats
3 november 16:30Met Romano Postema sta je thuis sowieso 1-0 voor | Radio Meerdijk
29 oktober 21:59Bekeravontuur SC Cambuur al na eerste ronde voorbij door nederlaag bij RKC Waalwijk
17 oktober 22:19Landelijke ophokplicht nekt kippententoonstelling in Waalwijk
17 oktober 20:22Willem II de sterkste in derby tegen RKC Waalwijk
16 oktober 16:46Brandstichting glijbaantje kost gemeente bijna 20.000 euro: ‘Welke gek doet dit nou weer?’
6 oktober 08:13Vrachtwagen met klapband valt stil op A59, file tussen Waalwijk en knooppunt Hooipolder opgelost
2 oktober 19:15Auto’s botsten op elkaar en raken vrachtwagen in Waalwijk
28 september 09:53Vrouw (29) doodgereden op A59 bij Waalwijk terwijl ze snelweg wilde oversteken
22 september 16:1219-jarige man aangehouden voor steekpartij bij hotel met arbeidsmigranten
16 september 17:30Gepassioneerd Vitesse pakt verdienstelijk punt bij RKC Waalwijk
16 september 16:00VVD roept op tot grote reddingsactie voor De 80, en kan evenement weer terug naar het centrum?
15 september 17:55Man uit Waalwijk misleid door nepbankmedewerker: slachtoffer maakt duizenden euro’s over
RSS.