Zeer grote brand bij Weert, Kempen Airport ontruimd
donderdag 30 april 2026, 16:01 uurDe brand op een militair oefenterrein bij Weert is 500.000 vierkante meter groot, zegt een woordvoerder van de veiligheidsregio. De brand brak rond 13.15 uur uit en breidt steeds verder uit. Of het vuur beperkt is tot het oefenterrein bij de Geuzendijk, weet de woordvoerder niet zeker.
Waar: Geuzendijk in Weert
» Noordhollands Dagblad
Kaart nieuws Weert. Locatie nieuws: Geuzendijk
Geuzendijk in Weert
donderdag 30 april 2026, 15:50 uur
Op verschillende plekken zijn natuurbranden uitgebroken, waaronder op het militaire oefenterrein bij het Gelderse ’t Harde en Oirschotse Heide. Volg de laatste ontwikkelingen rond de natuurbranden in Nederland in ons liveblog.
LIVE | Natuurbrand op militair oefenterrein in Weert zeer groot, Kempen Airport ontruimd
donderdag 30 april 2026, 14:57 uur
Op verschillende plekken in Nederland woeden donderdag natuurbranden. De brandweer is onder meer uitgerukt bij de Oirschotse Heide, op een oefenterrein van defensie. Ook in Weert, Noordwijk en Overloon zijn donderdag natuurbranden uitgebroken.
Zeer grote natuurbrand op militair oefenterrein in Weert, vliegveld ontruimd
donderdag 30 april 2026, 14:42 uur
Hallo en welkom in dit liveblog. Hier houden we je op de hoogte van de natuurbranden die woeden in Nederland.
Live natuurbranden | Brand Weert breidt zich uit, vliegveld Kempen ontruimd
donderdag 30 april 2026, 13:57 uur
Op het oefenterrein van defensie Weerterheide is donderdagmiddag brand uitgebroken. Waardoor de brand is veroorzaakt is niet duidelijk. De Marechaussee bevestigt dat er op het moment van uitbreken ter plaatse geoefend werd op het terrein bij Weert.
Grote brand op defensieterrein Weerterheide waar geoefend werd op moment van uitbreken
donderdag 30 april 2026, 13:35 uur
WEERT - In de vroege middag van donderdag 30 april is even voor 13.35 uur een heidebrand ontstaan aan de Geuzendijk, bij de kruising met de Trancheeweg in Weert.
Heidebrand op oefenterrein Defensie snel opgeschaald
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: NU.nl
Foto: De Limburger
Foto: de Stentor