menu
zoek

Nieuws Werkendam

Facebook delen

Miljoenencontainer Keith Haring verkocht na veiling

dinsdag 16 mei 2017, 21:27 uur

WERKENDAM - De container die is beschilderd door de wereldberoemde Amerikaanse kunstenaar Keith Haring is na de veiling in het Haagse Venduehuis alsnog verkocht. Hij is in de zogeheten aftersale verkocht voor iets meer dan een miljoen euro. Het precieze bedrag wil het veilinghuis niet bekendmaken.

» Brabants Dagblad

dinsdag 16 mei 2017, 13:23 uur
Zeecontainer van Keith Haring moet 1,5 miljoen opbrengen, kijkers met privéjet naar veiling
Omroep BrabantWERKENDAM - Stiekem is Jan Schrama een beetje verknocht geraakt aan de container van Keith Haring die door zijn bedrijf Poly Products in Werkendam gerestaureerd werd. "Ik aai hem heus niet elke dag, maar ik krijg wel heimwee bij de gedachte dat het kunstwerk hier straks weggaat."
» Omroep Brabant

Meer nieuws uit Werkendam

1 augustus 09:47Uitslaande woningbrand in Werkendam: bewoners zijn veilig
13 maart 14:16Borstbeeld Beatrix werd koopje voor Corrie: ‘Hoe kan een oranjegezinde gemeente dit doen?’
24 februari 17:42Fietsster geschept door lijnbus in Werkendam en raakt zwaargewond
22 februari 08:31Engelse raket uit WOII tot ontploffing gebracht in Werkendam
21 december 10:41Ødegaard toont zijn talent bij ondermaats Vitesse
14 december 14:00Werkstraf voor veroorzaker fataal ongeluk A15
27 november 21:18Marcel Fränzel waarnemend burgemeester nieuwe gemeente Altena
22 november 00:52CDA grote winnaar in Altena
23 oktober 15:34Zaak tegen verdachte moord Laura Korsman (24) uit Werkendam gaat volgend jaar pas verder
21 oktober 07:23Rechtszaak Werkendamse Laura Korsman die vermoord werd door haar ex start dinsdag
27 september 09:08Grote file op A27 na ongeluk bij Werkendam
8 september 12:46Merwedebrug richting Gorinchem heel het weekend dicht voor werkzaamheden
29 augustus 14:45Stroomstoring Werkendam en Sleeuwijk verholpen
10 augustus 15:41Extreem veel blauwalg in Altena en Bommelerwaard: 'Mijd al het oppervlaktewater'
6 augustus 16:33Dode op schip in Werkendam
1 augustus 12:50Evides: Droogte? In de Biesbosch ligt nog water zat!
31 juli 16:48Scheepskerkhof in Werkendams haventje leeggehaald; dwangsom voor eigenaar afgeblazen
27 juli 11:09Essensterfte kost Werkendam tot nu toe 300.000 euro
24 juli 13:30Duitse kliko's spoelen aan in de Biesbosch
19 juli 20:55Twee auto's in sloot na botsing in Werkendam
RSS.