Aanhouding verdachte #EncroChat
vrijdag 12 maart 2021, 14:08 uurDe recherche heeft begin deze maand een 39-jarige inwoner van Wormerveer aangehouden op verdenking van handel in verdovende middelen en witwassen. De verdachte kwam in beeld bij de politie via de gekraakte PGP-chatdienst EncroChat.
De politie verdenkt de man van betrokkenheid bij de handel in grote partijen synthetische drugs (MDMA). Na de aanhouding van de 39-jarige verdachte heeft de recherche een doorzoeking gedaan in zijn woning in Wormerveer. Bij deze doorzoeking werden onder andere een groot geldbedrag, een luxe personenauto, munitie en een Sky ECC cryptotelefoon in beslaggenomen. De recherche zet het onderzoek voort. De verdachte is inmiddels voorgeleid bij de rechtercommissaris en in bewaring gesteld. Voor meer informatie over de opsporingsactiviteiten rondom EncroChat, zie -> dit persbericht
Drugs in Wormerveer
Georganiseerde criminaliteit in Wormerveer
» Politie.nl
Kaart nieuws Wormerveer. Locatie nieuws: 52.49035 / 4.79807
vrijdag 12 maart 2021, 15:34 uur
De politie heeft een 39-jarige inwoner uit Wormerveer aangehouden op verdenking van drugshandel en witwassen. De man kwam in beeld na het kraken van de PGP-berichtendienst EncroChat.
Verdachte drugshandel aangehouden na kraken berichtendienst

vrijdag 12 maart 2021, 15:05 uur
De recherche heeft begin maart een 39-jarige man uit Wormerveer aangehouden op verdenking van handel in grote partijen synthetische drugs (mdma) en witwassen. De verdachte kwam in beeld bij de politie via de gekraakte pgp-chatdienst EncroChat. Na de aanhouding van de 39-jarige verdachte heeft de recherche een doorzoeking gedaan in zijn woning in Wormerveer.
Man (39) uit Wormerveer opgepakt voor handel in mdma en witwassen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Politie.nl
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit Wormerveer

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?