menu
zoek

Nieuws Zeist

Amersfoort / Zeist - Medewerker woningcorporatie aangehouden voor corruptie

donderdag 15 februari 2024, 14:48 uur

Een 30-jarige man uit Zeist is dinsdag 13 februari aangehouden op verdenking van corruptie. De man werkt bij een woningcorporatie in Amersfoort en zou omgekocht zijn bij het verstrekken van een woning.

Onderzoek De politie ontving een signaal dat er sprake zou zijn van omkoping en deed onderzoek naar de medewerker. De 30-jarige man uit Zeist zou op onjuiste wijze een woning hebben verstrekt en daar geld voor hebben ontvangen. De man is aangehouden door de politie en zijn woning is doorzocht. Meerdere telefoons en een laptop werden in beslag genomen voor verder onderzoek. Ook werd zijn auto in beslag genomen. De politie doet verder onderzoek naar de zaak. De woningcorporatie geeft haar volledige medewerking aan het politieonderzoek. Corruptie als signaal voor ondermijning Omkoping is een misdrijf en kan te maken hebben met ondermijning. Criminelen maken bijvoorbeeld gebruik van omkoping of afpersing om geld wit te wassen, of om criminele activiteiten plaats te laten vinden. Er wordt veel geld geboden om informatie te kopen, de andere kant op te kijken of daadwerkelijk handelingen te verrichten om bijvoorbeeld drugssmokkel mogelijk te maken. Meld misdaad (anoniem) Bent u benaderd door criminelen? Of heeft u informatie over mogelijke corruptiezaken? Meld het! Als u liever anoniem blijft, kunt u ook melden via M. op 0800-7000 of bij het Team Criminele Inlichtingen (TCI). Dit team is speciaal getraind in het afschermen van informatiebronnen en het in het geheim inwinnen van informatie. 


» Politie.nl

Kaart nieuws Zeist. Locatie nieuws: 52.08836 / 5.25169


donderdag 15 februari 2024, 16:52 uur
Geld in ruil voor een huis: medewerker woningcorporatie aangehouden wegens omkoping
RTV UtrechtEen medewerker van een wooncorporatie in Amersfoort is aangehouden op verdenking van corruptie. De 30-jarige man uit Zeist zou geld hebben ontvangen voor het toewijzen van een woning.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Zeist

3 december 09:32Aanrijding legt treinverkeer tussen Ede-Wageningen en Driebergen-Zeist plat
18 november 18:19Bedrijf bij inspectie flat Zeist: corporaties moeten meer balkons onderzoeken
16 november 18:00Onveilige balkons flats Zeist moeten leeg: 'Zwembad naar beneden'
6 november 13:33Verkoper illegaal vuurwerk opgepakt in aanloop naar wedstrijd FC Utrecht
28 oktober 09:53Verdachte (24) steekpartij Zeist aangehouden, onderzoek loopt
5 september 16:04Oran­je-internatio­nals krijgen bijzonder bezoek tijdens training in Zeist
5 september 12:57Verdachte gewelddadige verkrachting Zeist drie maanden langer vast
22 augustus 16:17Aangehouden man in zedenzaak Zeist verdacht van gewelddadige verkrachting
18 augustus 08:04Politie ontvangt tientallen tips over ernstig zedenmisdrijf in Zeist
16 augustus 16:39Zedendelinquent Zeist nog niet gevonden, politie roept hulp in van publiek
6 augustus 19:05Egel in Zeist bespoten met neonverf: 'Dit is expres gedaan'
1 augustus 17:48Drie maanden later zit aanvoerder Go Ahead Eagles weer in Zeist: ‘Een BN’er? Nee, echt niet’
22 juli 06:41Dode bij grote woningbrand in Zeist
10 juli 16:35Duidelijke taal Heitinga op eerste persconferentie: "Wij gaan Tadic niet benaderen"
24 juni 07:59Flatbewoners Zeist onaangenaam verrast door vroege brand: 5 bewoners nagekeken en forse schade
3 juni 16:05Ronald Koeman verwacht Oranje bovenaan in poule en verklaart thuislaten Brian Brobbey en Sem Steijn
7 april 18:14Geheime plek waar Inez Weski ‘bijna-doodervaringen’ had was onwettig, oordeelt de inspectie
20 maart 12:41Bewoners ontruimde woningen weer terug naar huis na dichten gaslek in Zeist
17 maart 19:54Memphis Depay om 00.27 uur nog op het veld in Brazilië, 18 uur later op training in Zeist
14 maart 10:12Aanlijnplicht honden uitgebreid op Utrechtse Heuvelrug om wolven
RSS.