menu
zoek

Nieuws Zoetermeer

Vijf minderjarige meisjes aangehouden na reeks geweldsincidenten

donderdag 13 juli 2023, 14:51 uur

Vijf minderjarige meisjes zijn deze week aangehouden na een reeks geweldsincidenten in Zoetermeer. De meisjes worden verdacht van betrokkenheid bij mishandelingen, openlijke geweldpleging, diefstal met geweld en afpersing.

Waar: Stadhuisplein in Zoetermeer

De verdachten kwamen in beeld na een mishandeling in een horecagelegenheid aan het Stadhuisplein in Zoetermeer. Daarbij raakte in juni een 13-jarig meisje gewond. Uit het onderzoek dat volgde, bleek dat meerdere minderjarigen betrokken zijn geweest bij een reeks geweldsincidenten in Zoetermeer de afgelopen maanden. Het gaat om mishandelingen, openlijke geweldpleging, maar ook om diefstal met geweld en afpersing. Verdachten Deze week hield de politie vijf minderjarige verdachten aan. Het gaat om een meisje van 15 jaar, twee meisjes van 14 jaar en een meisje van 13 jaar uit Zoetermeer en een meisje van 14 jaar uit Delft. Mogelijk volgen er nog meer aanhoudingen. Drie van de verdachten, de drie 14-jarige meisjes, zitten nog vast. Zij worden vrijdag 14 juli voorgeleid bij de rechter-commissaris. De andere twee verdachten, de 13- en 15-jarige meisjes, zijn in vrijheid gesteld in afwachting van hun proces. Iets gezien? Mogelijk zijn er nog meer incidenten die in verband kunnen worden gebracht met dit onderzoek, maar die nog niet bekend zijn bij de politie. Bent u of kent u iemand die de afgelopen tijd slachtoffer is geworden van een geweldsincident in Zoetermeer en heeft u nog niet met de politie gesproken, laat het dan weten. Dat kan via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem). U kunt ook via het onderstaande tipformulier uw informatie doorgeven.


» Politie.nl


Kaart nieuws Zoetermeer. Locatie nieuws: 52.06109 / 4.49316 Stadhuisplein
Stadhuisplein in Zoetermeer


donderdag 13 juli 2023, 17:41 uur
Meisjes van 13, 14 en 15 opgepakt voor mishandelingen, afpersing en diefstal
Omroep WestVijf minderjarige meisjes zijn deze week aangehouden omdat ze worden verdacht van mishandelingen, openlijke geweldplegingen, een diefstal met geweldpleging en afpersing in Zoetermeer. Ze zouden daarnaast betrokken zijn geweest bij een mishandeling in een horecagelegenheid aan het Stadhuisplein.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Zoetermeer

6 december 21:29Man in Zoetermeer opgepakt op verdenking van dubbele moord op Cyprus
6 december 16:36125.000 euro, sieraden en telefoons gestolen: verdachte vast voor 17 zaken
16 november 15:39Jongens van 16 en 18 in Belgiƫ gearresteerd voor mishandeling trambestuurder
7 november 12:31Tweede verdachte (15) van twee explosies Zoetermeer aangehouden
4 november 20:52Vier jongens vallen trambestuurder aan: slachtoffer na zware mishandeling naar ziekenhuis
24 oktober 11:05Vrouw meerdere keren gestoken, man opgepakt
17 oktober 12:14Explosies op Streefkerkstraat en Ruivenstraat
12 oktober 21:00Meisje (13) twee keer mishandeld, politie arresteert achttien tieners voor reeks geweldsincidenten
12 oktober 17:30Senioren 'zonder jas en op pantoffels' geƫvacueerd uit brandend complex: 'Het hondje sloeg alarm'
10 oktober 08:27Man aangehouden na mishandeling van trambestuurder
16 september 16:54Anonieme tip leidt naar ruim 300 lachgasflessen in bedrijfspand Zoetermeer
12 september 17:00Babbeltruc over gewonnen loterij kost 69-jarige man al zijn spaargeld
6 september 10:48Dozen vol xtc-pillen en wiettoppen onderschept in bedrijfspand Zoetermeer
29 augustus 17:0413-jarig meisje aangevallen en mishandeld door groep van twaalf personen
29 augustus 17:02Slachtoffer steekpartij in oor, rug en zij geraakt, verdachte goed in beeld
16 augustus 11:52Duizenden euro's en vuurwapen gevonden bij politie-inval
9 augustus 20:34Grote brand in Zoetermeer, rookwolken in de omgeving te zien
13 juli 17:41Meisjes van 13, 14 en 15 opgepakt voor mishandelingen, afpersing en diefstal
17 mei 17:40Man vast voor mishandeling waarbij slachtoffer zijn neus brak
16 mei 19:08Moeder van 11 maanden vermiste Johan de Bruijn houdt hoop: 'Hij is er nog'
RSS.