menu
zoek

Nieuws Zoetermeer

Stalker en bedreiger van Eva Jinek krijgt celstraf

woensdag 27 november 2024, 15:46 uur

Een man uit Zoetermeer krijgt vijftien maanden cel, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het stalken en bedreigen van talkshowpresentatrice Eva Jinek. De 45-jarige man moet zich ook verplicht laten behandelen.

» NOS



woensdag 27 november 2024, 14:18 uur
Vijftien maanden cel voor man die Eva Jinek stalkte en bedreigde
de TelegraafDe rechtbank heeft een 45-jarige man vijftien maanden cel opgelegd, waarvan zes voorwaardelijk voor het stalken en bedreigen van Eva Jinek. Ook moet hij zich verplicht laten behandelen voor zijn stoornissen, oordeelde de rechtbank Midden-Nederland. De man uit Zoetermeer heeft de presentatrice bijna een jaar lang lastiggevallen, blijkt uit de uitspraak.
» de Telegraaf
woensdag 27 november 2024, 13:28 uur
Eva Jinek durfde niet naar buiten door stalker, nu moet Paul B. negen maanden achter de tralies
BN DeStemEen 45-jarige man uit Zoetermeer is veroordeeld tot een celstraf van vijftien maanden, waarvan zes voorwaardelijk, vanwege stalking en bedreiging van tv-coryfee Eva Jinek. Daarnaast moet Paul B. een gedwongen klinische behandeling van een jaar ondergaan en mag hij onder meer geen contact meer met de presentatrice opnemen.
» BN DeStem
woensdag 27 november 2024, 13:28 uur
Eva Jinek durfde niet naar buiten door stalker, nu moet Paul B. negen maanden achter de tralies
Brabants DagbladEen 45-jarige man uit Zoetermeer is veroordeeld tot een celstraf van vijftien maanden, waarvan zes voorwaardelijk, vanwege stalking en bedreiging van tv-coryfee Eva Jinek. Daarnaast moet Paul B. een gedwongen klinische behandeling van een jaar ondergaan en mag hij onder meer geen contact meer met de presentatrice opnemen.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: de Telegraaf
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Zoetermeer

28 november 22:10Conciërge in zedenzaak Zoetermeer filmde stiekem kleuters op school
5 november 17:03Man op dak van flat in Zoetermeer werd gezocht voor moord in Colombia
21 oktober 21:30Man overlijdt nadat vier medewerkers hem in bedwang houden, inspectie kritisch op zorginstelling
12 oktober 17:07Hond door hondenbrigade neergeschoten na bijten baasjes in Zoetermeer
11 oktober 09:30Politie schiet hond dood nadat het dier zijn baasjes aanvalt, meerdere agressieve honden in woning
17 september 20:00OM: deel van bij conciërge aangetroffen kinderporno is op basisschool gemaakt
30 juli 14:16Man die vriendin doodde met 258 messteken veroordeeld tot vijf jaar cel en tbs
16 juli 16:49Tien jaar cel en tbs geëist tegen man die vriendin doodde met 258 messteken
21 juni 21:03Twee zwemmers verdronken in Gelderland en kind gereanimeerd in Zoetermeer
20 juni 11:16Politie heeft de verdachte van het schietincident aangehouden
25 mei 15:30Man (35) uit Exloo verdachte van explosie in Zoetermeer
4 mei 15:35Vrouwen aangehouden voor handel in drugs
9 april 07:35Tot diep in de nacht stankklachten uit grote delen van onze regio na brand in motorzaak
9 april 00:46Grote branden in Zuid-Holland, stankoverlast en NL-Alert in regio
27 maart 17:20Dode en zwaargewonde bij ongeluk, auto knalt tegen boom
23 februari 13:10Dronken man (26) verkleed als bierfles schept twee voetgangers en botst tegen boom
20 februari 14:00Werkgever uit Zoetermeer aangehouden voor mensensmokkel uit India
19 februari 19:03Cameratoezicht bij verwoeste autosloperij en naastgelegen woonwagenkamp
7 februari 09:14Explosie aan achterkant woning: 'Illegaal vuurwerk en jerrycans met vloeistof horen niet thuis'
30 januari 16:17Celstraf geëist tegen man die huis beschoot
RSS.