menu
zoek

Nieuws Zwolle

Boerenprotest bij IJsselhallen verloopt zonder wanklank

maandag 10 januari 2022, 22:16 uur

Tientallen boeren kwamen maandagmiddag met trekkers naar de IJsselhallen in Zwolle, om steun te betuigen aan hun vice-voorzitter, secretaris en jurist bij de openbare hoorzitting van de provincie. Eigenlijk zou er een livestream zijn, maar die had de provincie niet toegestaan. De boeren zijn verwikkeld in een moeizame strijd over stikstofrechten en uitstoot.

» de Stentor




maandag 10 januari 2022, 13:05 uur
Boeren weer de weg op door onvrede over Jumbo
Brabants DagbladZie je ineens weer heel veel trekkers op de weg? Dat heeft te maken met een hoorzitting in de IJsselhallen in Zwolle. Boerenorganisatie Farmers Defence Force heeft haar leden opgeroepen ‘op te toeren’ naar die locatie.
» Brabants Dagblad
maandag 10 januari 2022, 12:49 uur
Tientallen boeren met tractor staan naast de IJsselhallen voor protest tegen besluit provincie
de StentorDe eerste boeren zijn in Zwolle gearriveerd voor een nieuw boerenprotest. Boerenorganisatie Farmers Defence Force heeft haar leden opgeroepen ‘op te toeren’ naar de IJsselhallen. Daar gaat rond half vier een hoorzitting beginnen van de provincie Overijssel.
» de Stentor
maandag 10 januari 2022, 12:00 uur
Tientallen boeren verwacht bij hoorzitting Farmers Defence Force en provincie in IJsselhallen
RTV OostBij de IJsselhallen in Zwolle worden vanmiddag tientallen boeren en trekkers verwacht om de hoorzitting van de provincie Overijssel en boerenactiegroep Farmers Defence Force te steunen. FDF wil dat Overijssel handhaaft op de zogeheten natuurbeschermingswet-vergunning van het distributiecentrum van de Jumbo in Raalte.
» RTV Oost



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Zwolle

3 juni 13:14Kilometerslange files van Emmeloord naar Kampen vanwege werkzaamheden op A6
3 juni 11:59Jongeman meldt zich bij de politie voor mishandeling van buschauffeur in Zwolle
2 juni 22:19Spoedopvang jonge asielzoekers in Zwols hotel
2 juni 15:00PEC Zwolle licht optie en gaat met Ryan Thomas de Eredivisie in
1 juni 08:07Ongeregeldheden na 13-0 verlies Den Bosch: supporters gestraft door KNVB
31 mei 18:42Claxon verraadt doorrijder in Zwolle, politie ‘hoort’ de man voorbij rijden
29 mei 15:38Jasper Schendelaar en Sepp van den Berg naar EK met Jong Oranje
26 mei 16:06PEC Zwolle presenteert nieuwe hoofdsponsor (maar die is niet op alle shirts te zien)
25 mei 10:28Thomas van den Belt over droomseizoen met PEC Zwolle: ‘Ik stond toen onder hoogspanning’
23 mei 15:00Zicht op nieuw dagelijks bestuur Waterschap Drents Overijsselse Delta
20 mei 12:44Zwolle maakt zich op voor de huldiging van PEC: 'We gaan 1,5 uur knallen’
19 mei 23:47Glunderende Hoogma: "Dat mijn vader de schaal aan mij gaf is voor mij het mooiste moment"
18 mei 12:52Twee mensen onwel door lekkende accu van pontje
17 mei 15:01Transferproat betaald voetbal: Anthony Fontana langer bij PEC Zwolle
17 mei 08:00Dit zijn de vijf wedstrijden waar PEC Zwolle aanstaande vrijdag vertrouwen uit kan halen
16 mei 14:31Adidas komende vier jaar kledingleverancier van PEC Zwolle: ‘Drie strepen terug op het tenue’
16 mei 07:15De Oosttribune Podcast #161: "Heracles speelt minder vrijblijvend dan PEC Zwolle"
12 mei 22:09PEC Zwolle verslaat Roda JC, maar ziet Heracles Almelo doelpunt uitlopen in strijd om titel
11 mei 18:03Schreuder kijkt met PEC al vooruit naar volgend seizoen: "Als club stappen maken"
11 mei 16:59Zwolle belooft maatregelen tegen bodemverontreiniging bij kunstgrasvelden
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?