Twee verdachten aangehouden na vondst verdovende middelen in garagebox Osdorp
maandag 2 november 2026, 11:57 uurNaar aanleiding van een verdachte situatie op zaterdagavond 31 oktober zijn bij een garagebox aan de J. de Koostraat twee Amsterdammers (19 en 22) aangehouden. In de garagebox zijn verdovende middelen aangetroffen.
Waar: J. de Koostraat in Amsterdam
Rond 17.30 uur krijgt de politie een melding van een verdachte situatie bij een garagebox in Osdorp. Ter plaatse treffen agenten niet alleen twee verdachten, maar ook verdovende middelen aan in de garagebox. De verdachten worden aangehouden op basis van de Opiumwet. Forensisch Opsporing en Landelijke Faciliteiten Ontmantelen (LFO) zijn daarop ter plaatse gekomen om de middelen in beslag te nemen en sporen in de box veilig te stellen. De aangetroffen middelen worden onderzocht en de politie sluit meerdere aanhoudingen niet uit. Houd misdaad uit je buurt De politie en gemeente Amsterdam roepen inwoners op om verdachte situaties en signalen van ondermijnende activiteiten in je buurt te melden. Zie je iets verdachts in de wijk? Neem dan contact op met de politie via de wijkagent of door te bellen met 0900-8844. Meld je liever anoniem? Dat kan via Meld Misdaad Anoniem, telefonisch via 0800-7000 of op meldmisdaadanoniem.nl. Lees hoe je verdachte signalen in je buurt kan herkennen: Houd Misdaad Uit Je Buurt Zaakregistratie: 2026291120
» Politie.nl
Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.35339 / 4.81039 J. de Koostraat
J. de Koostraat in Amsterdam
maandag 2 november 2026, 12:50 uur
Bij de garagebox aan de J. de Koostraat in Amsterdam-Osdorp, waar de politie zaterdag uitgebreid onderzoek deed, zijn drugs aangetroffen. Vandaag liet de politie weten dat de twee aangehouden verdachten Amsterdammers van 19 en 22 jaar zijn. Zij waren in de box aanwezig.
Drugs aangetroffen bij inval in garagebox Amsterdam-Osdorp, verdachten 19 en 22 jaar
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H