menu
zoek

Nieuws Asten

Politie zoekt getuigen grote dumping drugsafval Asten

zaterdag 27 maart 2021, 11:00 uur

De politie is een onderzoek gestart nadat zaterdagochtend 27 maart een grote hoeveelheid drugsafval is gevonden op de Bus in Asten. We zoeken getuigen die iets hebben gezien of gehoord dat met de drugsdumping verband kan hebben.

Waar: Bus in Asten

Zaterdagochtend 27 maart om 05.20 uur kregen wij een melding van een voorbijganger die op de Bus in Asten 21 grote vaten, 7 enorme vloeistoftanks en 11 jerrycans met drugsafval had aangetroffen. Het drugsafval lag verspreid over de weg en in de ernaast gelegen berm en sloot. De vaten produceerden damp en lekten op de weg en in de bodem. Het opruimen ervan zal naar verwachting de hele dag duren. Heb je iets gezien of gehoord? De politie doet onderzoek, onder meer naar de exacte inhoud, de daders en de herkomst van het drugsafval. Gezien de omvang van de dumping zijn de vaten waarschijnlijk vervoerd in een bestelauto of (kleine) vrachtauto. Heb je ’s avonds of ’s nachts iets bijzonders gezien of gehoord in de buurt van de Bus in Asten? Of heb je andere informatie die ons bij het onderzoek kan helpen? Informatie kan worden doorgegeven via onderstaand tipformulier of telefonisch via 0900-8844. Blijf je liever anoniem? Bel dan met 0800-7000. Schadelijk voor mens, dier en milieu Dumpingen van drugsafval zijn gevaarlijk omdat de stoffen zeer brandbaar, sterk bijtend of giftig kunnen zijn. Ook kunnen de chemicaliën in het grondwater terechtkomen, wat leidt tot waterverontreiniging, met alle schadelijke gevolgen van dien. Het opruimen van het drugsafval kost de maatschappij veel geld. Lees hier wat je moet doen als je drugsafval aantreft: https://www.politie.nl/themas/illegale-dumping---drugsafval.html

Drugs in Asten

» Politie.nl

Kaart nieuws Asten. Locatie nieuws: 51.35171 / 5.85879 Bus

zaterdag 27 maart 2021, 13:23 uur
Grote dumping van drugsafval
HardnieuwsASTEN - Zaterdagmorgen 27 maart rond 5.20 uur werd een drugsdumpingen ontdekt aan de Bus in Asten.
» Hardnieuws
zaterdag 27 maart 2021, 11:57 uur
Duizenden liters drugsafval gedumpt in Asten
de TelegraafIn het Noord-Brabantse Asten is in de nacht van zaterdag op zondag een grote lading drugsafval gedumpt. Volgens getuigen gaat om ’duizenden liters’.
» de Telegraaf
zaterdag 27 maart 2021, 06:20 uur
Berg drugsafval gedumpt in Asten: 'Lijkt vrachtwagen vol te zijn geweest'
Omroep BrabantAan de Bus in Asten is vrijdagnacht een grote hoeveelheid drugsafval gedumpt. Volgens een ooggetuige gaat het om zeker 'duizenden liters'. De dumping werd zaterdagochtend vroeg ontdekt door een voorbijganger.
» Omroep Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Politie.nl
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Asten

21 augustus 15:45Van Gogh of niet? Droom over financiële klapper draait voor broers uit op pijnlijk drama
21 augustus 07:41Mogelijke Van Gogh binnenkort op de markt
14 juli 11:37Veroorzaker dodelijk ongeval waarbij agent Jeroen (28) om het leven kwam wordt vervolgd
14 juni 08:19Aanhanger van vrachtwagen in brand
30 april 10:29Wie is Peter Gillis, de man van de vakantieparken die overal ‘foxwild’ van wordt?
11 april 13:40Surveillerende agenten ontdekken illegaal feest in Asten
27 maart 13:23Grote dumping van drugsafval
31 december 09:07Bewoner loopt hoofdwond op bij overval
2 november 19:43Politie Limburg brengt laatste groet aan omgekomen collega
2 november 16:01Indrukwekkend afscheid van bij aanrijding overleden politieman Jeroen (28) uit Asten
17 september 20:41Twee sinds 1974 vermiste vrienden niet gevonden bij ultieme zoekactie
8 september 17:58Politie zoekt in Brabants meer naar twee in 1974 verdwenen mannen
28 juni 08:05Foutgeparkeerde vrachtwagen op vluchtstrook A67 kost leven automobilist
1 juni 10:27Spookrijder veroorzaakt ernstig ongeval op A67, twee gewonden
1 juni 09:53Spookrijder veroorzaakt ernstig ongeluk op A67 tussen Lierop en Asten
16 februari 22:38Auto raakt vermoedelijk door rukwind van weg, vrouw (19) overlijdt
6 februari 09:49Verkochte woning blijkt geen woning te zijn
31 januari 17:06Pastoor mag erfenis van 120.000 euro houden
8 september 17:19500 varkens dood bij grote stalbrand in Asten
8 september 16:39Grote brand uitgebroken in varkensstal in Brabants Asten
RSS.