menu
zoek

Nieuws Asten

Aanhanger van vrachtwagen in brand

maandag 14 juni 2021, 08:19 uur

ASTEN - Maandagmorgen 14 juni rond 3.10 uur was brand ontstaan aan de Rijksweg A67 in Asten.

Waar: Rijksweg in Asten

» Hardnieuws

Kaart nieuws Asten. Locatie nieuws: Rijksweg
Rijksweg in Asten

maandag 14 juni 2021, 06:13 uur
Lading vrachtwagen vliegt in brand tijdens het rijden op A67
Omroep BrabantDe lading van een vrachtwagen is zondagnacht op de A67 bij Asten in brand gevlogen. De chauffeur merkte tijdens het rijden dat de oplegger van zijn vrachtwagencombinatie in brand stond en zette de combinatie op de vluchtstrook. Daar wist hij de oplegger los te koppelen.
» Omroep Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws

Meer nieuws uit Asten

6 januari 15:55Weer last onder dwangsom voor Peter Gillis vanwege illegale huisvesting arbeidsmigranten
21 december 12:55Peter Gillis moet definitief vijf ton betalen aan Asten voor illegaal huisvesten arbeidsmigranten
10 december 21:23Familiedrama voltrekt zich in Asten: ‘Suzanne wilde geen kwaad zien in wat haar kinderen deden’
20 september 13:18Familiedrama voorkomen, buurt in shock: 'Nooit iets gemerkt'
26 augustus 17:44Man in scootmobiel heeft kilometer file achter zich aan op N-weg: ‘Een bijzonder tafereeltje’
23 augustus 09:32Weer klap voor Peter Gillis: rechter geeft Asten gelijk in geschil arbeidsmigranten
24 maart 23:35Jos (61) overwon peniskanker en de schaamte: ‘Ik voelde me geen man meer’
4 maart 12:01Limburgse hulp voor gestrand Oekraïens gezin
3 maart 12:29Oekraïner steekt snelweg over vanwege autopech, blijkt met gezin al zes dagen op de vlucht
26 december 11:48Man gooit vuurwerk door brievenbus, gepakt na achtervolging
16 november 10:08Nieuwe reeks Over mijn lijk begin volgend jaar op televisie
21 augustus 15:45Van Gogh of niet? Droom over financiële klapper draait voor broers uit op pijnlijk drama
21 augustus 07:41Mogelijke Van Gogh binnenkort op de markt
14 juli 11:37Veroorzaker dodelijk ongeval waarbij agent Jeroen (28) om het leven kwam wordt vervolgd
14 juni 08:19Aanhanger van vrachtwagen in brand
30 april 10:29Wie is Peter Gillis, de man van de vakantieparken die overal ‘foxwild’ van wordt?
11 april 13:40Surveillerende agenten ontdekken illegaal feest in Asten
27 maart 13:23Grote dumping van drugsafval
31 december 09:07Bewoner loopt hoofdwond op bij overval
2 november 19:43Politie Limburg brengt laatste groet aan omgekomen collega
RSS.