menu
zoek

Nieuws Asten

Man gooit vuurwerk door brievenbus, gepakt na achtervolging

zondag 26 december 2021, 11:48 uur

Een 36-jarige man uit Asten is zaterdagnacht aangehouden door een team van de recherche. Dat gebeurde na een korte achtervolging. De verdachte had vuurwerk gegooid door een brievenbus van een huis aan het Wolfsplein.

Waar: Wolfsplein in Asten

» Omroep Brabant

Kaart nieuws Asten. Locatie nieuws: Wolfsplein
Wolfsplein in Asten

zondag 26 december 2021, 10:32 uur
Man aangehouden na gooien vuurwerk door brievenbus
Blik op NieuwsIn Asten is in de nacht van 25 op 26 december een 36-jarige man aangehouden op verdenking van brandstichting. Een speciaal team van de recherche heeft de man op heterdaad aangehouden toen hij vuurwerk door de brievenbus van een woning aan het Wolfsplein gooide.
» Blik op Nieuws

Meer nieuws uit Asten

20 september 13:18Familiedrama voorkomen, buurt in shock: 'Nooit iets gemerkt'
26 augustus 17:44Man in scootmobiel heeft kilometer file achter zich aan op N-weg: ‘Een bijzonder tafereeltje’
23 augustus 09:32Weer klap voor Peter Gillis: rechter geeft Asten gelijk in geschil arbeidsmigranten
24 maart 23:35Jos (61) overwon peniskanker en de schaamte: ‘Ik voelde me geen man meer’
4 maart 12:01Limburgse hulp voor gestrand Oekraïens gezin
3 maart 12:29Oekraïner steekt snelweg over vanwege autopech, blijkt met gezin al zes dagen op de vlucht
26 december 11:48Man gooit vuurwerk door brievenbus, gepakt na achtervolging
16 november 10:08Nieuwe reeks Over mijn lijk begin volgend jaar op televisie
21 augustus 15:45Van Gogh of niet? Droom over financiële klapper draait voor broers uit op pijnlijk drama
21 augustus 07:41Mogelijke Van Gogh binnenkort op de markt
14 juli 11:37Veroorzaker dodelijk ongeval waarbij agent Jeroen (28) om het leven kwam wordt vervolgd
14 juni 08:19Aanhanger van vrachtwagen in brand
30 april 10:29Wie is Peter Gillis, de man van de vakantieparken die overal ‘foxwild’ van wordt?
11 april 13:40Surveillerende agenten ontdekken illegaal feest in Asten
27 maart 13:23Grote dumping van drugsafval
31 december 09:07Bewoner loopt hoofdwond op bij overval
2 november 19:43Politie Limburg brengt laatste groet aan omgekomen collega
2 november 16:01Indrukwekkend afscheid van bij aanrijding overleden politieman Jeroen (28) uit Asten
17 september 20:41Twee sinds 1974 vermiste vrienden niet gevonden bij ultieme zoekactie
8 september 17:58Politie zoekt in Brabants meer naar twee in 1974 verdwenen mannen
RSS.