Peter Gillis maakt bezwaar tegen dwangsom van één miljoen euro
woensdag 7 september 2022, 17:52 uurVakantieparkmagnaat Peter Gillis uit Ommel gaat bezwaar maken tegen een dwangsom van één miljoen euro die hij opgelegd heeft gekregen voor het huisvesten van arbeidsmigranten op een van zijn vakantieparken. In 2020 had de gemeente Peel en Maas geconstateerd dat op De Berckt in Baarlo illegaal arbeidsmigranten werden gehuisvest. De Noord-Limburgse gemeente wil die dwangsom nu gaan innen.
» Omroep Brabant
woensdag 7 september 2022, 16:42 uur
BAARLO/ASTEN - Een dag nadat zijn realityprogramma Massa is Kassa terugkeerde op de buis met een nieuw seizoen, gaat voor Peter Gillis het procederen gewoon verder.
Peter Gillis maakt bezwaar tegen dwangsom van miljoen euro

woensdag 7 september 2022, 16:24 uur
Eigenaar Peter Gillis van Oostappen Groep gaat bezwaar maken tegen een woensdag opgelegde dwangsom van een miljoen euro voor het huisvesten van arbeidsmigranten op een van zijn vakantieparken, De Berckt in Baarlo. Dat liet Gillis woensdag weten nadat de gemeente Peel en Maas had bekendgemaakt de dwangsom te gaan invorderen.
Peter Gillis maakt bezwaar tegen dwangsom van miljoen

woensdag 7 september 2022, 16:16 uur
Eigenaar Peter Gillis van Oostappen Groep gaat bezwaar maken tegen een woensdag opgelegde dwangsom van een miljoen euro voor het huisvesten van arbeidsmigranten op een van zijn vakantieparken, De Berckt in Baarlo.
Peter Gillis maakt bezwaar tegen dwangsom van miljoen

woensdag 7 september 2022, 16:09 uur
Eigenaar Peter Gilles van Oostappen Groep gaat bezwaar maken tegen een woensdag opgelegde dwangsom van een miljoen euro voor het huisvesten van arbeidsmigranten op een van zijn vakantieparken, De Berckt in Baarlo (Limburg). Dat liet Gilles woensdag weten nadat de gemeente Peel en Maas had bekendgemaakt de dwangsom te gaan invorderen.
Eigenaar vakantiepark maakt bezwaar tegen dwangsom van miljoen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: De Limburger
Foto: 1Limburg
Foto: Leeuwarder Courant
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Baarlo
