menu
zoek

Nieuws Breda

Man (60) die dodenherdenking in Breda verstoorde was verward: ‘Hulp is misschien een goed idee’

vrijdag 5 mei 2023, 12:26 uur

BREDA - De dronken man die donderdag de dodenherdenking in het Valkenberg in Breda heeft verstoord, is een 60-jarige inwoner van die stad. Achter zijn naam staan enkele lichte vergrijpen zoals een winkeldiefstal, maar hij is verder geen bekende van de politie.

» BN DeStem




vrijdag 5 mei 2023, 12:25 uur
Dronken man die dodenherdenking verstoorde krijgt hulp
Omroep BrabantDe dronken man die donderdagavond de dodenherdenking in Breda verstoorde heeft meerdere bekeuringen gekregen en een gebiedsverbod. Een agent en een man uit het publiek voerden de 60-jarige man af toen hij de twee minuten stilte in het Stadspark Valkenberg verstoorde. Ook is de man aangemeld bij hulpinstanties, omdat hij nogal verward leek.
» Omroep Brabant
donderdag 4 mei 2023, 20:38 uur
Dronken man verstoort Dodenherdenking in Breda
Omroep BrabantDe Dodenherdenking in Breda is donderdagavond verstoord. Tijdens de twee minuten stilte in Park Valkenberg begon een dronken man te schreeuwen. De man riep dat hij als militair had gediend.
» Omroep Brabant
donderdag 4 mei 2023, 20:37 uur
Dronken man verstoort Dodenherdenking in Breda: ‘Triest en onnodig’
BN DeStemBREDA - De Dodenherdenking in het Valkenberg in Breda is verstoord door een onbekende man die zeer waarschijnlijk dronken was.
» BN DeStem
donderdag 4 mei 2023, 20:37 uur
Man verstoort dodenherdenking in Breda
de StentorDe dodenherdenking in het Valkenberg in Breda is verstoord door een onbekende man die zeer waarschijnlijk dronken was.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Breda

28 september 13:29Man (38) loopt met wapens door Breda: onder meer mes, wapenstok en ploertendoder op zak
27 september 17:06Politie doet buurtonderzoek in Bredase wijk waar zwaar vuurwerk woning beschadigde
27 september 12:55Coronastreep terug in centrum Breda: 'Herinnering aan moeilijke tijd'
25 september 15:01Drie steden gaan experimenteren met digitale meldplicht voor voetbalhooligans
25 september 12:09Minder treinen tussen Breda en Rotterdam Centraal vanwege stroomstoring
24 september 06:00Man uit het niets met een mes in zijn benen gestoken, veel mensen getuige
23 september 09:30Fred Grim: 'Deze groep blijft gas geven'
22 september 14:49Twee ongevallen op A58 zorgen voor flinke vertraging, loopt op tot een uur
22 september 07:30Meer defensieve opties voor Fred Grim tijdens 'Avondje NAC'
22 september 06:17Feest op terras leidt tot giga-dwangsom: ‘Dit betekent het faillissement van mijn bedrijf’
21 september 18:00Politie zoekt auto die werd gebruikt bij woningaanslag in Breda
21 september 10:14Boeteregen bij grote verkeerscontrole in regio Breda en Tilburg, politie slaat toe vanuit touringcar
19 september 10:33Bewoners Scheldestraat Breda na aanslag: ‘Alles zijn we kwijt, maar we leven nog’
19 september 08:04Zestig jaar oude maquette van Breda bij het grofvuil gegooid: ‘Dit was mijn kindje’
18 september 10:28Aanslag met zwaar vuurwerk was bij huis van politieman
16 september 17:43File op A59 bij Den Bosch opgelost, op A27 bij Breda nog wel vertraging
16 september 17:18NU+ | Na jaren uitstel komt de wietproef er dan toch: waarom duurde het zo lang?
15 september 18:31Bredanaar betrokken bij marteling met heet strijkijzer en doorboorde knieschijf: bijna vier jaar cel
15 september 13:10Eerste legale wiet vanaf half december te koop in Breda en Tilburg
13 september 16:23NAC-fans verbaasd over ontslag van populaire Peter Hyballa: ‘Dit zal nog even nadreunen’
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?