menu
zoek

Nieuws Delft

Oplichters aangehouden

donderdag 28 januari 2021, 12:33 uur

De politie in Delft hield 20 januari drie mannen van 20, 34 en 39 uit Waddinxveen, Zaanstad en Rotterdam aan op verdenking van oplichting. Het drietal bestelde op een andere naam voor meer dan een ton aan robotstofzuigers en IPads.

De zaak kwam aan het licht toen de TU in Delft begin dit jaar wijkagenten benaderde en de oplichtingszaak aan hen voorlegde.  Onder hun naam werd geprobeerd 200 robotstofzuigers ter waarde van tienduizenden euro’s te bestellen en deze af te laten leveren op het TU terrein. Dezelfde oplichters probeerden ook een ander bedrijf op te lichten met de aanschaf van Ipads ter waarde van meer dan honderdduizend euro. In overleg met de officier van justitie hielden rechercheurs de drie verdachten op het moment van de levering aan.   In het onderzoek dat hierop volgde werden de woningen van de verdachten doorzocht, waaronder één in Rotterdam. Hier werd een hennepkwekerij met circa 200 planten aangetroffen. Naast diverse gegevensdragers is er ook een auto in beslag genomen. De verdachten zijn inmiddels weer op vrije voeten en moeten zich later dit jaar verantwoorden voor de rechter.


» Politie.nl


Kaart nieuws Delft. Locatie nieuws: 52.00074 / 4.37803


donderdag 28 januari 2021, 13:48 uur
Mannen bestellen voor een ton aan robotstofzuigers onder naam van TU Delft
RTV RijnmondDe politie heeft een 39-jarige Rotterdammer en twee mannen uit Waddinxveen en Zaanstad opgepakt op verdenking van oplichting. De drie bestelden voor meer dan een ton aan robotstofzuigers en iPads onder de naam van onder meer de Technische Universiteit in Delft.
» RTV Rijnmond



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Politie.nl

Meer nieuws uit Delft

21 september 12:21Zes gewonden bij ernstig ongeluk op A4
21 september 09:59Groot ongeluk met vijf auto's op A4, weg bij Rotterdam en Den Haag uren dicht
21 september 08:19Groot ongeluk op A4 bij Delft, lange file tussen Rotterdam en Den Haag
19 september 17:01Meerdere keren geschoten op 23-jarige man die op straat liep
16 september 16:17Agent gewond na vechtpartij kermis Delft
4 september 19:00Explosief naar bakkerij gegooid, medewerkers komen met schrik vrij
1 september 08:10Dit is waarom bijna alle rokers hun peuk op de grond gooien (en dat is een enorm probleem)
29 augustus 17:02Slachtoffer steekpartij in oor, rug en zij geraakt, verdachte goed in beeld
17 augustus 10:12112 nieuws | Portiekflat ontruimd wegens brand op balkon - Scooterrijder onderuit in Delft
5 augustus 11:33112-nieuws | Man zwaargewond na steekpartij in Delft
30 juli 18:00VIDEO: Brandweer redt jongetje uit ondergrondse container
20 juli 11:37Delft / Rijswijk - Aanhouding na steekincident in ziekenhuis en gevaarlijk rijgedrag
6 juli 15:22Zelfs schade aan auto na explosie op elfde verdieping: 'Vreselijk, ik baal ervan'
5 juli 17:06Wat is het verschil tussen digitale portemonnees en online bankieren?
27 juni 20:15Guinness Book of Records-record voor West-Friese studenten Kaatje en Liam
16 mei 19:08Moeder van 11 maanden vermiste Johan de Bruijn houdt hoop: 'Hij is er nog'
9 mei 19:25Man heeft spijt van in brand steken regenboogvlag Delft
7 mei 17:17Regenboogvlag van lhbtiq+-vereniging in Delft met opzet verbrand
26 april 17:35Mooi aandenken voor Bente die op A13 levenslicht zag: baby heeft eigen hectometerbordje
17 april 19:30Hoe Bente in tien minuten tijd op afrit van snelweg ter wereld kwam: ‘Ik moet nú die auto uit!’
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?