8 jaar cel en tbs voor psychiatrische patiënt die vrouw (76) doodstak in Den Dolder
woensdag 22 juli 2026, 14:54 uurDe rechtbank in Utrecht heeft Mert P. (29) veroordeeld tot acht jaar cel en tbs met dwangverpleging voor het doden van een 76-jarige vrouw in Den Dolder op 2 januari 2025. Hij viel het slachtoffer op klaarlichte dag aan op straat en stak haar zeventien keer. De steekpartij leidde tot grote onrust in het dorp.
» NOS
woensdag 22 juli 2026, 13:56 uur
De rechtbank in Utrecht heeft Mert P. (29) woensdag veroordeeld tot acht jaar cel en tbs met dwangverpleging voor het doden van een 76-jarige vrouw in Den Dolder op 2 januari 2025. Hij viel het slachtoffer op klaarlichte dag aan op straat en stak haar zeventien keer. De steekpartij zorgde voor grote onrust in het dorp.
Acht jaar cel en tbs voor doodsteken vrouw (76) Den Dolder
woensdag 22 juli 2026, 13:55 uur
De rechtbank in Utrecht heeft Mert P. woensdag veroordeeld tot acht jaar cel en tbs met dwangverpleging. De 29-jarige man stak vorig jaar een 76-jarige vrouw dood in Den Dolder. De zaak leidde tot grote onrust in het dorp.
Man die vrouw (76) zeventien keer stak in Den Dolder krijgt acht jaar cel en tbs
woensdag 22 juli 2026, 13:38 uur
De 29-jarige Mert P. die in januari vorig jaar een vrouw doodstak in Den Dolder, krijgt een gevangenisstraf van 8 jaar cel. Dat heeft de rechter vandaag besloten. De Fivoor-patiënt krijgt daarnaast tbs met dwangverpleging opgelegd.
8 jaar cel en tbs voor Fivoor-patiënt die vrouw (76) doodstak op straat in Den Dolder
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Foto: RTV Utrecht