Walrus in Den Helder rust uit op 'walrus-onderzeeër'
dinsdag 26 oktober 2021, 15:25 uurDe walrus die in Nederland zwemt is opnieuw gezien. En dit keer op een wel heel opvallende plek. Het dier rustte uit op een 'walrus-onderzeeër'.
» NOS
dinsdag 26 oktober 2021, 14:09 uur
De walrus die al sinds september in Nederlandse wateren zwemt, is opnieuw gezien in Den Helder. Het dier rustte uit op een onderzeeër in de marinehaven.
Walrus rust uit op (Walrus)onderzeeër in Den Helder

dinsdag 26 oktober 2021, 13:45 uur
De walrus die al een aantal weken rondzwemt voor de Nederlandse kust rustte dinsdagochtend uit op een onderzeeboot van de Koninklijke Marine in Den Helder. Zeehondencentrum Pieterburen denkt dat het dier, dat de naam Freya heeft gekregen, mogelijk lang in het Waddengebied blijft.
Op onderzeeboot liggende walrus blijft mogelijk langer in Nederland

dinsdag 26 oktober 2021, 12:48 uur
De walrus die al een aantal weken rondzwemt voor de Nederlandse kust rustte dinsdagochtend uit op een onderzeeër van de Nederlandse marine. Op beelden die zijn gemaakt door de marine is walrus Freya goed te zien.
Walrus Freya rust uit op onderzeeër in marinehaven Den Helder

dinsdag 26 oktober 2021, 12:41 uur
De walrus die al een aantal weken rondzwemt voor de Nederlandse kust rustte vanochtend uit op een onderzeeër van de Nederlandse marine. Op beelden die zijn gemaakt door de marine is walrus Freya goed te zien.
Walrus Freya rust uit op onderzeeër in Den Helder

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: PZC
Meer nieuws uit Den Helder

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?