Voetganger ernstig gewond bij aanrijding met politieauto in Drachten
vrijdag 4 september 2026, 15:33 uurOp vrijdag 4 september heeft op de Burgemeester Wuiteweg in Drachten een aanrijding plaatsgevonden tussen een dienstvoertuig van de politie en een voetganger. De voetganger raakte daarbij ernstig gewond. Zij is overgebracht naar het ziekenhuis
Waar: Burgemeester Wuiteweg in Drachten
Voetganger ernstig gewond De aanrijding vond vrijdagmiddag rond 12:10 uur plaats op de Burgemeester Wuiteweg in Drachten. Het slachtoffer is een 53-jarige vrouw uit Gorredijk. Zij raakte ernstig gewond en is overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere medische hulpverlening. De agenten voerden op het moment van het ongeval geen optische licht- en geluidssignalen. De Forensische Opsporing Verkeer onderzoekt het ongeval.
» Politie.nl
Kaart nieuws Drachten. Locatie nieuws: 53.09852 / 6.09898 Burgemeester Wuiteweg
Burgemeester Wuiteweg in Drachten
vrijdag 4 september 2026, 19:52 uur
Op vrijdag 4 september heeft op de Burgemeester Wuiteweg in Drachten een aanrijding plaatsgevonden tussen een politievoertuig en een voetganger. De voetganger raakte daarbij ernstig gewond. Zij is overgebracht naar het ziekenhuis
Voetganger ernstig gewond bij aanrijding met politieauto in Drachten
vrijdag 4 september 2026, 12:10 uur
DRACHTEN - In de vroege middag van vrijdag 4 september niet lang na 12.10 uur is een ongeval ontstaan aan de Burgemeester Wuiteweg in Drachten.
Voetganger aangereden door politievoertuig
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws