Bewoner bedreigd bij poging woningoverval in Eckelrade
maandag 2 november 2026, 20:20 uurTwee gemaskerde mannen hebben geprobeerd een woningoverval te plegen aan de Eckelraderweg. Ze bedreigden hierbij de bewoner.
Waar: Eckelraderweg in Eckelrade
Twee mannen probeerden rond 18.40 uur met geweld een woning binnen te komen. De bewoner werd hierbij bedreigd met geweld. Het lukte de verdachten niet om het huis binnen te komen. Ze zijn weggevlucht in de richting van Gronsveld en van hen ontbreekt tot nu toe ieder spoor. Het is vooralsnog onduidelijk wat zij van plan waren. Er is niemand gewond geraakt. Signalement De mannen waren gemaskerd en droegen donkere kleding. De politie is meteen een onderzoek gestart. Op dit moment wordt door politieagenten een buurtonderzoek gedaan. Een surveillancehond is ingezet om in de omgeving een mogelijk spoor van de verdachten te vinden. Getuigen Gelet op het tijdstip van dit incident is het mogelijk dat buurtbewoners in de omgeving hun hond aan het uitlaten waren. Getuigen die rond het tijdstip van de poging tot overval iets gezien hebben worden gevraagd zich te melden. Dat kan via telefoonnummer 0900-8844. Anoniem tippen kan via telefoonnummer 0800-7000.
» Politie.nl
Kaart nieuws Eckelrade. Locatie nieuws: 50.80897 / 5.74441 Eckelraderweg
Eckelraderweg in Eckelrade
maandag 2 november 2026, 19:22 uur
Twee gemaskerde mannen hebben maandagavond geprobeerd een woning binnen te dringen aan de Eckelraderweg in Eckelrade. Daarbij bedreigden ze de bewoner met geweld. De verdachten slaagden er niet in om de woning binnen te komen.
Bewoner bedreigd bij poging woningoverval in Eckelrade
maandag 2 november 2026, 18:40 uur
ECKELRADE - In de vroege avond van maandag 2 november, kort voor 18.40 uur, is een incident ontstaan aan de Eckelraderweg in Eckelrade.
Poging tot gewelddadige woningoverval
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Meer nieuws uit Eckelrade
| 2 november 20:20 | Bewoner bedreigd bij poging woningoverval in Eckelrade |