menu
zoek

Nieuws Eindhoven

Grote file op A58 tussen Eindhoven en Tilburg door ongeluk met vrachtwagen

dinsdag 5 april 2022, 16:57 uur

MOERGESTEL - Door een ongeluk met een vrachtwagen was de rechterrijstrook van de A58 tussen Moergestel en Tilburg dicht. Daardoor ontstond vanaf Eindhoven een flinke file. De rijstrook is inmiddels weer vrijgegeven.

Waar: ANWB dat de rijbaan in Eindhoven

» Brabants Dagblad


Kaart nieuws Eindhoven. Locatie nieuws: ANWB dat de rijbaan
ANWB dat de rijbaan in Eindhoven


dinsdag 5 april 2022, 16:53 uur
Lange file op A58 van Eindhoven naar Tilburg na ongeval, weg wel weer vrij
Omroep BrabantDoor een ongeval met een vrachtwagen ter hoogte van Moergestel is op de snelweg A58 van Eindhoven richting Tilburg de rechterrijstrook enige tijd afgesloten geweest. Op het hoogtepunt stond er 11 kilometer file en bedroeg de vertraging ruim een uur. Rond halfzes meldde de ANWB dat de rijbaan weer is vrijgegeven.
» Omroep Brabant
dinsdag 5 april 2022, 09:28 uur
Drukke ochtendspits veroorzaakte landelijk 400 kilometer file: ook veel vertraging in Brabant
BN DeStemEen drukke ochtendspits dinsdagochtend in Nederland, en dus ook in Brabant. Er stond rond 09.00 uur in totaal ongeveer 400 kilometer file op Nederlandse rijkswegen. Het verkeer stond onder meer stil rond Eindhoven, op de ring van Den Bosch en op de A58 bij Oirschot. De vertragingen varieerden van enkele minuten tot drie kwartier.
» BN DeStem
dinsdag 5 april 2022, 09:28 uur
Drukke ochtendspits veroorzaakte landelijk 400 kilometer file: ook veel vertraging in Brabant
Brabants DagbladEen drukke ochtendspits dinsdagochtend in Nederland, en dus ook in Brabant. Er stond rond 09.00 uur in totaal ongeveer 400 kilometer file op Nederlandse rijkswegen. Het verkeer stond onder meer stil rond Eindhoven, op de ring van Den Bosch en is nog steeds vertraagd op de A58 bij Oirschot.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Eindhoven

30 maart 16:44Nieuwe technieken in heropend onderzoek dood Ferdi Mathilda
30 maart 15:03Vliegtuig heeft technische problemen in de lucht, maakt voorzorgslanding op Eindhoven Airport
29 maart 08:39Treinen tussen Den Bosch en Boxtel rijden weer
28 maart 17:43OM niet in beroep tegen vrijspraak terreurverdachten
28 maart 11:22Ultieme poging gewelddadi­ge dood Ferdi Mathilda in Eindhoven op te lossen
27 maart 05:30Ergernis om ’coulante’ aanpak klimaatdemo: ’Geldt wet soms niet als je voor aarde strijdt?’
25 maart 11:22Man gearresteerd voor beschieten woning in Eindhoven
25 maart 07:22Gemeente Eindhoven sluit TikTok af voor ambtenaren
23 maart 17:35Video | Drone filmt kunstburcht voor dassen langs spoor in Molkwerum
23 maart 13:51Eindhoven Airport waarschuwt reizigers voor demonstratie XR
22 maart 20:14Fout op fout met dodelijke afloop: GGZ-instelling veroordeeld voor overlijden vrouw (29)
21 maart 17:56Poging carjacking in Eindhoven: twee verdachten aangehouden
20 maart 18:14Politiemedewerker ontslagen wegens ernstig plichtsverzuim
17 maart 09:30Vrouw (36) van vermoorde ‘Witte’ opgepakt: ze probeerde hem mogelijk twee keer te vergiftigen
16 maart 13:56Fraude met Europese subsidies, eigenaren adviesbureau aangehouden
14 maart 17:53Negen terrorismeverdachten uit Eindhoven vanwege ontbreken bewijs vrijgesproken
14 maart 13:05Man steekt A2 over en maakt ochtendwandeling op de middenberm bij Eindhoven
11 maart 23:09Automobilist belandt ondersteboven in sloot bij afrit Eindhoven Airport, had mogelijk gedronken
11 maart 18:49Man met mes in het gezicht gestoken op station Eindhoven Centraal
10 maart 18:33Hond gestolen als baasje boodschappen doet: ‘Wie mij kent weet dat Nacho mijn alles is’
RSS.