menu
zoek

Nieuws Enschede

CBR wil stalkende ex-rijschoolhouder Kamps definitief stoppen: 181 examenkandidaten gedupeerd

vrijdag 6 oktober 2023, 11:44 uur

Het CBR haalt de komende tijd alles uit de kast om de stalkende ex-rijschoolhouder Henrie Kamps definitief een halt toe te roepen. Komende maandag blijft het examencentrum in Enschede nog gesloten, maar dinsdag moeten de examens worden hervat. "Na een korte afkoelperiode." Voor de nabije toekomst gaat het CBR maatregelen treffen om een einde te maken aan de praktijken van Kamps.

» RTV Oost



donderdag 5 oktober 2023, 21:11 uur
Rijexamens in Enschede stilgelegd vanwege bedreigingen oud-rijschoolhouder
NU.nlHet CBR in Enschede neemt donderdag en vrijdag geen praktijkexamens af vanwege intimidaties door een oud-rijschoolhouder en zijn compagnon. De maatregelen die het bureau eerder nam bleken tevergeefs: de bedreigingen zouden zelfs zijn toegenomen.
» NU.nl
donderdag 5 oktober 2023, 12:48 uur
CBR sluit locatie tijdelijk na aanhoudende intimidatie ex-rijschoolhouder
de GelderlanderHet Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) neemt donderdag en vrijdag geen praktijkexamens meer af in Enschede. Deze noodmaatregel is volgens het CBR nodig door aanhoudende incidenten en bedreigingen door oud-rijschoolhouder Henrie Kamps uit Neede en zijn compagnon. De laatste weken namen zijn acties in hevigheid toe.
» de Gelderlander
donderdag 5 oktober 2023, 11:29 uur
CBR stopt direct met rijexamens in Enschede na sabotageacties rijschoolhouder
RTV OostHet CBR heeft vandaag met onmiddellijke ingang alle rijexamens in Enschede op het allerlaatste moment moeten afblazen. Aanleiding zijn de sabotageacties van rijschoolhouder Henrie Kamps. Deze rijschoolhouder is eerder al door de rechter gesommeerd te stoppen met het frustreren van rijexamens, maar hij heeft zijn activiteiten onlangs weer opgepakt.
» RTV Oost



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: NU.nl
Foto: RTV Oost
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Enschede

20 maart 18:33Mysterie 'Westervalman' na 20 jaar mogelijk opgelost: nieuwe tips wijzen op Duitser
17 maart 12:21Politieonderzoek in supermarkt in Enschede, voorwerp gevonden en veiliggesteld
11 maart 20:25Op de eerste dag van het fatbikeverbod laten bestuurders zich niet tegenhouden: ‘Fatbikeverbod?’
11 maart 08:27Fatbikes verboden in centrum Enschede: politie handhaaft niet, boa’s wel
10 maart 21:30Schoonmaakster steelt bijna 20.000 euro dat bedoeld was voor zwaargehandicapte Danilo (14)
10 maart 05:57Fatbikeverbod in centrum Enschede: dit moet je weten
9 maart 13:37Hond overleden bij bijtincident Enschede
8 maart 06:50Lokaal bekende PVV’er (64) plotseling overleden, Geert Wilders in shock
1 maart 13:16LEES TERUG: Belabberd Feyenoord verliest van FC Twente (2-0)
10 februari 19:55Fietser gewond bij aanrijding in Enschede
10 februari 10:47Hoe vrijetijdsgedrag verandert bij inwoners van verschillende regio's
6 februari 15:53Persoon gewond na aanrijding in Enschede
30 januari 06:48Man wil met behoud van uitkering aansterken onder de Turkse zon, gemeente pikt dat niet
29 januari 15:26Omtzigt terug aan het werk na burn-out: 'Deed dit in alle rust, tot mijn inschrijving werd gezien'
28 januari 09:52Domper voor Bas Nijhuis: scheidsrechter kan fluiten naar topper PSV - Feyenoord
26 januari 19:08Aanrijding tussen fietser en lijnbus in Enschede, fietser naar ziekenhuis
24 januari 08:23Auto verwoest door brand aan Wattstraat in Enschede
19 januari 16:38Na beelden in Plaats Delict: verdachte van autobrand in Enschede aangehouden
14 januari 16:29Zonder vacht, maar kerngezond: bijzonder geitje in Enschede
30 december 16:45Veldslag in café suddert na: PEC Zwolle-fans mogen niet zelf naar Enschede reizen
RSS.