Eis: 16 jaar cel voor doodslag bij schietpartij Groningen
woensdag 27 september 2023, 21:11 uurHet Openbaar Ministerie in Groningen heeft zestien jaar cel geëist tegen een 25-jarige man uit Groningen voor doodslag bij een wilde schietpartij na een caféruzie in de Haddingestraat in Groningen, op 9 juli 2022. Het OM gaat uit van doodslag. Vrijgezellengroep Het slachtoffer was een 48-jarige man uit Leeuwarden.
Waar: Haddingestraat in Groningen
» Crimesite
Kaart nieuws Groningen. Locatie nieuws: 53.21549 / 6.56610 Haddingestraat
Haddingestraat in Groningen
woensdag 27 september 2023, 18:56 uur
Een 25-jarige man uit Groningen heeft woensdag een celstraf van zestien jaar tegen zich horen eisen. Hij wordt ervan verdacht vorig jaar het vuur te hebben geopend op een groep vrijgezellen, wat een van hen het leven kostte.
OM eist 16 jaar cel voor schieten op vrijgezellengroep en doden een van hen

woensdag 27 september 2023, 18:16 uur
Voor het fatale schietincident in de Haddingestraat in Groningen, vorig jaar in juli, is tegen de 25-jarige Jarich M. zestien jaar cel geëist.
Eis: 16 jaar voor fataal schietincident in Haddingestraat Groningen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: RTV Noord
Meer nieuws uit Groningen
